Десять медалей здобули франківці на всеукраїнському турнірі з таеквон-до ІТФ

30 листопада 14:30
Переглядів: 85
Тхеквондо

Минулого тижня, 25-26 листопада, в Дніпрі відбувся Відкритий всеукраїнський турнір з таеквон-то ІТФ "Dnipro open 2016".

У змаганнях взяли участь понад 200 учасників з Дніпровської, Львівської, Київської, Запорізької, Харківської, Житомирської та Івано-Франківської областей. Турнір проходив по 2-х розділах таеквон-до ІТФ: індивідуальні формальні вправи (туль) та індивідуальний спаринг (масогі).

Семеро спортсменів Danyshchuk team з Івано-Франківська здобули три золоті, дві срібні та п'ять бронзових нагород. "Золото" здобула Юлія Тарновська (категорія 14-15 років) в індивідуальному спарингу (масогі). Бронзові нагороди в індивідуальному спарингу (масогі) здобули Василь Курочка (категорія 7-8 років), Еліна Приймак (категорія 9-11 років), Сергій Байчурін (категорія 9-11 років) та Олександр Микицей (категорія 12-13 років).

Максим Прус (категорія 14-15 років) став третім в індивідуальних формальних вправах серед володарів чорних поясів (І дану) та першим в індивідуальному спарингу (масогі), а також другим в індивідуальному спарингу (масогі) в категорії 16-17 років. Валерій Паньків (категорія 16-17 років) посів перше місце в індивідуальному спарингу (масогі) у ваговій категорії до 70 кг та друге - у категорії понад 70 кг.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: