Десятки любителів кави проїхалися центром Львова на велосипедах в рамках фестивалю Lviv Coffee Festival

26 вересня 20:30
Переглядів: 436
Велоспорт

Сьогодні, 26 вересня, у Львові відбулася так звана «Кавова ВелоМИЛЯ» – велосипедна прогулянка, яка традиційно проводиться у рамках Львівського кавового фестивалю. Велозаїзд відбувся під незмінним гаслом «П’ємо каву і крутимо педалі!».

Кілька десятків роверистів, які приїхали до Львова з різних районів області та навіть з інших регіонів України, зібралися на площі Музейній. Тут вони знайомилися та обговорювали деталі цьогорічного кавового фестивалю, в рамках якого і відбувався заїзд.

Як зауважила координатор акції «Кавова ВелоМИЛЯ» Зоряна Владика, кава і ровер – це ті речі, котрі здатні об’єднати людей у Львові та поза його межами.

«Ми проводимо «ВелоМИЛЮ» традиційно в рамках фестивалю Lviv Coffee Festival. Третій рік поспіль ми зустрічаємось на площі Музейній і велосипедними дзвінками намагаємось розбудити Львів. Потім разом п’ємо каву і кайфуємо від гарного дня» , – розповіла Зоряна Владика.

Олена з Дніпропетровщини разом із дітьми та чоловіком завітала до Львова саме на фестиваль кави. Жінка зізнається, що їй подобається атмосфера міста, в якому енергійні люди вміють організувати своє дозвілля і люблять каву.

«Ми приїжджаємо на фестиваль не вперше. Останній раз ми були тут, коли молодшому синочку було чотири роки. Нам подобається це свято. Взагалі Львів – дуже яскраве і цікаве місто, тут багато привітних і прогресивних людей. Для нас кожен приїзд сюди є яскравою подією», – розповіла учасниця велозаїзду Олена.

Велосипедисти вишукувались колоною та вирушили центром міста до Погулянки, звідки після короткого перепочинку відправилися до Палацу мистецтв, де на Lviv Coffee Festival їх пригощатимуть різними видами запашної кави.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: