Діденко й Мохнацька стартують на американських етапах Кубка світу

10 січня 21:53
Переглядів: 244
фрістайл

Сьогодні збірна України з фристайлу стартує на етапі Кубка світу, який розпочався в Дір-Веллі (США). Українські фристайлісти на фінішній прямій у боротьбі за олімпійські ліцензії, повідомляє Національний Олімпійський комітет.

В рамках заключного етапу олімпійського відбору на Ігри-2014 нашим спортсменам залишилось виступити на чотирьох етапах Кубка світу. Окрім старту в Дір-Веллі, українці візьмуть участь в етапах світового Кубка в американському Нортстарі та ще у двох, що прийматиме канадське місто Валь Сент-Ком.

На всіх чотирьох етапах Україна представлена наступним складом: Олександр Абраменко, Микола Пуздерко, Надія Діденко, Ольга Волкова, Ольга Полюк, Анастасія Новосад та Надія Мохнацька. Для отримання завітної путівки на сочинську Олімпіаду фристайлістам за підсумками виступів на Кубках світу потрібно потрапити до ТОП-25 загального заліку Міжнародної федерації лижного спорту. Від України в Сочі можуть виступити шість представників фристайлу – чотири дівчини та два хлопця. Шістка наших щасливчиків визначиться, відповідно, за рейтингом FIS.

Заключний підготовчий збір перед стартом у Сочі українські фристайлісти проведуть у Фінляндії.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: