"Діти грають у футбол або у футзал в своє задоволення, і в цьому теж є свій плюс"

01 червня 17:34
Переглядів: 205
футзал

Володимир Слободян (Ураган, Івано-Франківськ) про розвиток дитячого футзалу в Україні:

- Як ви оціните рівень розвитку дитячо-юнацького футзалу в Україні?

- Є свої мінуси. Наприклад, зараз турніри проводяться в основному однотурові. Десь у 2004-05 роках, змагання проводилися в 3-4 туру, а деякі в два кола. Але зі зрозумілих, фінансових причин, зараз це важко реалізувати. Не може не засмучувати той факт, що команд стало менше. Звичайно, якщо брати команди різних років, то видно, що є по 3-4 колективу хорошого рівня. У цих командах грають дуже тлумачні, технічно підковані і талановиті хлопці. Але хотілося б більшого.

- Чи є те, щоб ви хотіли змінити?

- Хотілося б звичайно проводити більше ігор, турнірів. Можливо, необхідно більше міні-футбольних майданчиків. Зрозуміло, що є зали в школах, але вони маленькі (менше стандартного) і їх стан бажає кращого. А найголовніше в наш час, футзал необхідно популяризувати. Потрібні регулярні трансляції, реклама, коментарі.

- Багато команд грають у футзал тільки в перервах у великому футболі. Як ви ставитеся до цього?

- Хотілося б, щоб окремо, але той стан міні-футболу, який зараз у нас в країні, говорить про те, що все буде і далі так продовжуватися. З іншого боку, добре, що є хоч так. Діти грають у футбол або в футзал в своє задоволення, і в цьому теж є свій плюс.

- Дитячо-юнацькі команди повинні грати в обидва футболи або чітко орієнтованими на великий футбол і футзал?

- Думаю, що дитина повинна робити свій вибір до 14 років. До цього часу, нехай грає в будь-який футбол і отримує від цього задоволення. Але особисто моя думка, що в 14 років він повинен робити конкретний вибір, на користь великого футболу або міні-футболу. Цю позицію я висловлював президенту федерації.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: