Дівчата з Івано-Франківська переможці турніру "Кубок Надій ФФУ"

05 серпня 08:52
Переглядів: 254
футбол дівчата

З 2 по 4 серпня 2015 року на футбольному полі КЗ "ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту" м.Тернополя проходив регіональний етап Всеукраїнського турніру серед збірних команд областей Центрів дівочого футболу "Кубок Надій ФФУ", в якому брали участь збірні команди Тернопільської, Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької та Хмельницької областей.

Протягом трьох днів команди визначали переможця турніру. Лише після останього матчу визначилися переможець та призери.

ІІІ-тє місце виборола команда Закарпатської області, ІІ-ге у дівчат Чернівецької , а переможцем стала команда Івано-Франківської області. ІV-те місце у дівчат з Хмельницької області, V-те у тернополянок.

Всі учасники змагань були нагороджені грамотами Тернопільської обласної Федерації футболу,переможець та призери кубками, гравці та тренери  грамотами та медалями.

Нагородження проводили Голова Тернопільської обласної Федерації футболу Мариновський В.М., виконавчий директор ТОФФ Мамус О.Д., старший тренер Тернопільського Міжрегіонального Центру розвитку дівочого футболу Левчук В.А.

Кращі гравці команд сформували збірну західного регіону, яка з 5 по 9 серпня представлятиме наш край у фінальній частині турніру у м.Миколаєві.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: