Дівчата з "Карпат" вийшли до вищої ліги!

11 травня 14:30
Переглядів: 603
Карпати

У Тернополі завершився чемпіонат України WU15 серед команд першої ліги. У результаті змагань, дівчата львівських «Карпат» (тренери Надія Стеца та Надія Чайка) посіли друге місце і вийшли до вищої ліги! Загалом у змаганнях взяло участь 17 команд і лише двом мало пощастити пробитися до еліти. До слова, сам чемпіонат України WU15 відбудеться у Калуші, з 19-го по 23-є травня цього року. 

«Карпати» пропустили уперед лише уманських «Пантер», самі ж обійшли збірну Сумщини, «Чорноморець-АМК», збірну Житомирської області, ДЮСШ 8 (Харків), збірні Вінницької, Тернопільської, Миколаївської областей та інші жіночі команди. У фінальній частині змагань, наші дівчата потрапили до групи «А», де гратимуть проти костопільського «Ліцею», чернігівського «Спартака» і київського «Атекса». У іншій групі виступатимуть ДЮСШ 3 (Івано-Франківськ), Надвірняночка (Надівірна), «Освіта-Волинянка» (Луцьк) та «Пантери» (Умань).

До речі, після змагань, карпатівські дівчата отримали індивідуальні призи. Так, кращим воротарем було визнано Анну-Марію Крицишин, а кращим бомбардиром стала Діана-Дарина Цень. 

«Це видатне досягнення наших дівчат, які проявили себе з найкращого боку. За рахунок самовіддачі та не по роках зрілій грі, нам вдалося посісти друге місце і вийти до вищої ліги чемпіонату України. Тепер ми будемо активно готуватися, щоб гідно представити наше місто і наш клуб в Калуші. При цьому я щиро вдячна генеральному директору «Карпат» Юрію Дячуку-Ставицькому, який суттєво посприяв у тому, щоб наша команда отримала все необхідне для якісної підготовки та змогла показати результат. І, звичайно, увесь наш дівочий колектив висловлює величезну подяку Почесному президенту «зелено-білих» Петру Димінському. Ми чудово усвідомлюємо, що зараз дуже скрутний час для всього українського футболу, але нам дуже приємно, що знаходяться люди, які встигають знаходити час та приділяти увагу і для розвитку жіночого футболу. Ми віримо, що спільними зусиллями, «Карпати» зможуть досягати висот» – розповіла тренер дівочої команди «зелено-білих» Надія Стеца.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: