Для Івано-Франківська складуть програму розвитку плавання

20 червня 16:00
Переглядів: 133
плавання

Федерація плавання України та виконавчий комітет Івано-Франківської міської радиу клали Меморандум про співпрацю в сфері реалізації цільової програми розвитку плавання в місті.

Його 19 червня підписали віце-президента Федерації плавання Володимир Шумілін та заступник міського голови Михайло Верес.

“Проаналізувавши ситуацію в областях України, ми зрозуміли, що в кожній області треба розвивати систему плавання окремо, не можливо створити єдину для всіх програму у Києві”, – сказав Шумілін.

За його словами, Федерація залучить соціологів, маркетологів та інших експертів. Зроблять реєстр басейнів, вивчать їхній стан, накреслять шляхи розвитку на найближчі п’ять років. Обчислять кількість потенційних плавців у місті та їхню потребу в спортивних закладах.

З допомогою цієї співпраці у місті популяризуватимуть плавання серед мешканців як олімпійський вид спорту, сімейний відпочинок та здоровий спосіб життя.

Подібні програми Федерація запропонувала всім регіонам країни. Найближчим часом мемеорандуми планують підписати з Києвом, Чернівцями, Рівним, Ужгородом.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: