"Для мене шахи – це своєрідний спосіб дослідження людини", - А. Рабець

05 березня 18:00
Переглядів: 179
Шахи

Сьогодні, 5 березня, перший хід у партії Чемпіонату світу з шахів серед жінок у Палаці Потоцьких виконали Ігор Юхновський та Андрій Рабець. Вони робили хід замість Марії Музичук білими шахами.

«Чесно кажучи,  я теж дуже хвилювався. Скажу по-правді, ніколи ще не бачив такої кількості інтелекту в одній кімнаті. Але, впевнений, що наша спортсменка, все ж, переможе, маю таку надію. Все таки, треба підтримувати одне-одного і саме тому я вважаю, що ми заслуговуємо на те, щоб перемогти.

Я люблю грати, проте, в силу певних обставин мало часу цьому приділяю: підготовка до екзаменів, підготовка до міжнародних конкурсів. На жаль, немає стільки часу, щоб витрачати його на те, щоб весь час грати в шахи. Проте, скажу чесно, що отримую величезне задоволення граючи в шахи, обдумуючи всі ходи. Тому що справді ця гра дозволяє зрозуміти наскільки ти можеш логічно будувати свої дії. І мені це дуже допомагає при оформленні своєї роботи, при поданні її, тому, скажу чесно, люблю і граю.

Як на мене, шахи – ціла наука. З розвитком комп’ютерів,  ми бачимо, що вони  обіграють людину. Саме ось це обігравання показує нам, що людина – це теж своєрідний  комп’ютер. Ми повинні досліджувати людину так само, як досліджуємо комп’ютер. Для мене шахи – це своєрідний спосіб дослідження людини. Це пошук того, як вона мислить», - зазначив Андрій Рабець.

Андрій Рабець - учень 11-А класу НВК "Школа-гімназія "Сихівська", який став переможцем всеукраїнського науково-технічного конкурсу Intel Еко Україна 2016. Роботу на тему «Застосування методів генної інженерії для з'ясування функцій генів, що входять до кластеругенів асиміляції сульфатів» Андрій представляв на Всеукраїнському конкурсі винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму, який відбувся 16-19 лютого 2016 року в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді за підтримки Національної академії наук України. Виборовши перемогу на Всеукраїнському етапі конкурсу з-поміж 280 проектів, Андрій буде представляти Україну на наймасштабнішому міжнародному конкурсі наукових та інженерних досягнень школярів INTEL ISEF, що відбудеться у травні у місті Фінікс, Арізона, США.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: