Для микитинецьких школярів богатир Назар Павлів зубами гнув арматуру та скручував цвяхи

14 березня 15:50
Переглядів: 222
павлів

В Микитинецькій школі 13 березня відбулися “Богатирські ігри” з Назаром Павлівим.

Відомий стронгмен приїхав до навчального закладу, аби надихнути дітей до занять спортом та успішного навчання.

Для школярів учасник шоу “Україна має талант”, багаторазовий рекордсмен України і світу з легкістю скручував величезні цвяхи, а ще тримаючи зубами арматуру, згинав її. Також Назар показав, як може розривати грілку силою своїх легень.

“Сьогодні я кажу, що важливо не лише займатися спортом, але і вчитися. Бо ставши успішним спортсменом, їдучи на міжнародні змагання, треба добре знати англійську мову. Також треба вчити історію, щоби мати що розказати про нашу Україну”, – каже Назар.

Це не єдина приємна подія, яка нині сталася у Микитинецькій школі. З ініціативи голови фракції “Свобода” у міськраді Романа Онуфріїва, тут встановили сучасний мультифункціональний тренажер. На ньому одночасно можуть займатися п’ятеро учнів.

“Намагаємося увагу приділяти рівномірну, і міським і приміським школам. У всіх мікрорайонах міста є оновлені спортивні споруди, не так давно їх відкрили і у Вовчинцях та Угорниках. Вважаю, що доки ми всі разом будемо інвестувати у молодь, наше майбутнє буде гарним, безхмарним і міцним. Тож будемо це робити і надалі”, – каже Онуфріїв.

Нинішнє свято залишило у школярів чимало позитивних вражень.

“Я би хотів стати таким, як Назар Павлів. Це дуже сильна людина, але якщо я буду багато тренуватися, теж буду могутнім”, – каже восьмирічний Іван.

“Найбільше мені сподобалося, як Назар зубами згинав арматуру. Не можу повірити, що таке можливо”, – зізнається учень шостого класу Ростислав.

До речі діти також змагалися у богатирських іграх – хлопці надували кульки, а дівчата – змагалися у підстрибуванні з скакалками. На завершення свята кожен отримав сувеніри з порадами від богатиря Назара Павліва.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: