Для перемоги "Скала" обмежилась трьома голами

30 червня 09:29
Переглядів: 295
Скала

29 червня «Скала-2» в рамках одинадцятого туру чемпіонату Львівської області серед команд прем’єр-ліги вдома зустрічалася з дебютантом змагань – ФК «Острів» (Чорний Острів).

«Скала-2» Моршин – ФК «Острів» Чорний Острів – 3:1 (1:1)

29.06.2014 р. Моршин. Стадіон «Медик». 16 год. Сонячно. 24 градуси.

Арбітр: Ярослав Біць (Львів). Асистенти арбітра: Ростислав Якимик (Львів), Ярослав Леськів (Миколаїв). Делегат ФФЛ: Станіслав Гурка (Львів).

«Скала-2»: 1. Роман Герич, 5. Назар Стасишин (3. Ігор Кохман, 90), 2. Євген Аксінін, 4. Станіслав Катана-к., 13. Роман Троцко (Віталій Заторський, 46), 8. Ігор Нистирюк (19. Станіслав Михалюк, 87), Дмитро Скакун (14. Дмитро Галюк, 61), 10. Руслан Гнатів (6. Олег Квич, 46), 11. Андрій Маляренко (Остап Павелко, 78), 7. Олег Домальчук (Микита Корчемкін, 76), 17. Вадим Могилецький.

Тренер – Василь Меллеш.

Голи: Вадим Могилецький (41), Дмитро Скакун (58), Ігор Нистирюк (81-пен.) – Омелян Заставний (38-пен.).

Матчем проти ФК «Острів» моршинська команда продовжила серію поєдинків, які відбуватимуться через кожні два-три дні. Після матчу в попередньому турі в Жидачеві, 25 червня, «Скала-2» 29 червня провела гру проти ФК «Острів», а 2, 6 та 9 або 13 липня на дублерів «Скали» чекають поєдинки, відповідно, проти «Гірника» (Соснівка) – вдома, винниківського «Руху» (в гостях) та домашній двобій проти ФК «Лапаївка».

Після мінімальної поразки в попередньому турі в Жидачеві, «Скала-2» була налаштована рішуче і не мала наміру втрачати очки у поєдинку з аутсайдером. До речі, на гру проти ФК «Острів» дублерів «Скали» готував головний тренер команди Василь Малик, оскілький тренер «Скали-2» Василь Меллеш у ці дні перебуває у Києві на фінальній частині ДЮФЛ, де переглядає поєдинки 17-річних команд. Тому, можливо, що незабаром матимемо поповнення для нашої команди. Незважаючи на доволі спекотну погоду, моршинська команда показала високі швидкості, неабиякий характер і волю. Про майцстерність і говорити нічого, індивідуально гравці «Скали» помітно переважали свого суперника.

Вже зі стартовим свистком Ярослава Біця виокремилась відчутна перевага господарів поля. Моменти стали виникати регулярно, однак з реалізацією ніяк не складалося. Все почалося вже на 5-й хвилині коли воротар та центральний захисник не поділили смугастого, однак Олег Домальчук не повірив свому щастю і не влучив у ворота. До речі, саме Олег Домальчук, який у першому таймі грав на позиції правого атакувального півзахисника, був найбільш помітним в атаці моршинської команди. На 8-й хвилині Домальчук вийшов на побачення з голкіпером, після чудової передачі на спини захисників, однак, перекидуючи через воротаря, Олег спрямував м`яча над поперечкою. На 27-й хвилині знову Домальчук опинився на ударній позиції, зігравши у стінку з Назаром Стасишином, однак цього разу на заваді стала поперечина, а на добиванні Скакуна випередив оборонець. На 32-й хвилині після подачі з кутового у виконанні Скакуна, вільний від опіки Євген Аксінін не влучив у ворота з кількох метрів. А потім був гол… Однак – у ворота господарів. Його творцем став центральний захисник «Скали» Євген Аксінін, який спочатку програв позицію, потім дав себе обвести і падаючи, зіграв рукою. Арбітр призначив пенальті, який реалізував Омелян Заставний. «Скала-2» відігралася вже через три хвилини. Господарі провели швидку атаку лівим флангом, яку завершив потужним ударом Вадим Могилецький, який, таким чином, відзначив своє повернення на футбольне поле. З рахунокм – 1:1 команди й пішли на перерву.

Другий тайм, як і перший, пройшов під диктовку господарів.

І не випадково «Скала-2» ще двічі вразила ворота Руслана Акбієва, хоча могло бути й значно більше голів. Вивів команду Василя Малика вперед Дмитро Скакун, якому залишалося лише не промахнутися метрів з семи-восьми після чудової передачі Андрія Маляренка. А остаточну крапку у цьому матчі поставив Ігор Нистирюк, реалізувавши 11-метровий штрафний удар, після того, як простріл з лівого флангу Микити Корчемкіна, захисник гостей зупинив за допомогою руки.

І на завершення про тактичне розташування гравців моршинської команди. Команда грала за схемою 1-4-2-3-1. Місце у рамці воріт посів Роман Герич. Справа у захисті діяв Назар Стасишин, зліва – Роман Троцко, якого одразу після переви замінив Віталій Заторський. В центрі оборони грали капітан Станіслав Катана та Євген Аксінін. Опорні півзахисники – Руслан Гнатів та Ігор Нистирюк. Трійка атакувальних півзахисників: Олег Домальчук – праворуч, Дмитро Скакун – ліворуч та Андрій Маляренко – під нападником. На вістрі атаки грав Вадим Могилецький.

Наступний матч «Скала-2» проведе у найближчу середу, 2 липня, у Моршині, приймаючи у матчі відкладеного 9-го туру лідера – «Гірник» із Соснівки, який 29 червня переміг в гостях ФК «Самбір» - 2:0.

У ще одному матчі 29 червня винниківський «Рух» також на виїзді переграв СКК «Демня» - 1:0.