Для спортсменів Львівщини успішно завершився чемпіонат України серед чоловіків та жінок з настільного тенісу

10 березня 19:52
Переглядів: 131
настільний теніс

4 березня 2017 року в столиці України місті Києві в спорткомплексі Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова, завершився чемпіонат України з настільного тенісу серед чоловіків та жінок.

Потішила своїми успіхами збірна команда Львівської області. В командних змаганнях серед жінок Моцик Ірина та Братейко Соломія посіли друге місце, а перша команда чоловіків у складі Дідуха Олександра, Тимофєєва Олександра та Білого Ростислава посіла перше місце, друга команда Львівщини у складі Когута Богдана та Надольного Юрія посіла четверте місце.

В парних змаганнях серед жінок друге місце посіла Моцик Ірина, а третє місце Братейко Соломія.

В парних змаганнях серед чоловіків Дідух Олександр виборов третє місце. В змішаних парних змаганнях Братейко Соломія посіла друге місце, а третє місце - Тимофєєв Олександр в парі з Моцик Іриною.

В особистому розряді Моцик Ірина з рахунком 4 : 2 перемогла Новікову Зою з Дніпра і вже вдруге заслужено стала чемпіонкою України!

Змагання в особистому розряді серед чоловіків не завершилися, зважаючи на технічні обставини й визначення чемпіона України відбудеться на початку травня в Чернігові, де в цей час відбуватиметься заключний тур національної Суперліги.

Підсумкові результати:

Командні змагання серед жінок

І місце - Харківська область (Біленко Тетяна, Гапонова Анна, Храмцова Ганна)

ІІ місце - Львівська область (Моцик Ірина, Братейко Соломія)

ІІІ місце - Одеська область (Алєксєєнко Наталія, Фарладанська Ганна)

ІV місце - Дніпропетровська область (Новікова Зоя, Сова Олександра, Янчук Ангеліна).

Командні змагання серед чоловіків

І місце - Львівська область, перша команда (Дідух Олександр, Тимофєєв Олександр, Білий Ростислав)

ІІ місце - Чернігівська область (Єфімов Віктор, Більський Олександр, Молочко Антон)

ІІІ місце - Дніпропетровська область (Калачевський Денис, Завадський Ігор, Брояковський Всеволод)

ІV місце - Львівська область, друга команда (Когут Богдан, Надольний Юрій).

Парний жіночий розряд

І місце - Алексєєнко Наталія (Одеська область) - Фарладанська Ганна (Одеська область), ІІ місце - Моцик Ірина (Львівська область) - Храмцова Ганна (Харківська область), ІІІ місце - Братейко Соломія (Львівська область) - Перебийніс Вероніка (м.Київ), ІV місце - Васільєва Євгенія (Запорізька область) - Новікова Зоя (Дніпропетровська область).

Парний чоловічий розряд

І місце - Єфімов Віктор (Чернігівська область) - Коу Лей (Донецька область), ІІ місце - Прищепа Євген (м.Київ) - Писар Дмитро (Дніпропетровська область), ІІІ місце - Жмуденко Ярослав (Черкаська область) -Дідух Олександр (Львівська область), ІV місце - Тужилін Олександр (Сумська область) - Сарматов Олексій (м.Київ).

Змішані парні змагання

І місце - Тужилін Олександр (Сумська область) - Фарладанська Ганна (Одеська область), ІІ місце - Жмуденко Ярослав (Черкаська область) - Братейко Соломія (Львівська область), ІІІ місце - Калачевський Денис (Дніпропетровська область) - Новікова Зоя (Дніпропетровська область), ІV місце - Тимофєєв Олександр (Львівська область) - Моцик Ірина (Львівська область).

Особистий жіночий розряд

І місце - Моцик Ірина (Львівська область), ІІ місце - Новікова Зоя (Дніпропетровська область), ІІІ місце - Храмцова Ганна (Харківська область), ІV місце - Алєксєєнко Наталія (Одеська область).

Особистий чоловічий розряд

І місце - Коу Лей (Донецька область), ІІ місце - не розіграли, ІІІ місце - не розіграли.

 

Орест Куценко, управління фізичної культури та спорту ЛОДА

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: