"Для того щоб добудувати "Арену Львів" багато коштів не потрібно", - директор стадіону

13 листопада 10:21
Переглядів: 371
Арена Львів

Денис Ринський, директор стадіону «Арена Львів» в ефірі Громадського інтернет-мовлення Львівського прес-клубу розповів про те скільки грошей потрібно для того щоб добудувати стадіон.

- Для того щоб добудувати «Арену Львів»  багато коштів не потрібно. На даний момент стоїть питання у введення в експлуатацію всіх тих систем, які вже є в нас.

Насправді це дуже небагато грошей. І безперечно ця сума є настільки великою, що її не вдасться покрити із господарської діяльності. Потрібно опрацьовувати, якусь програму до фінансування. Програму на рівні Уряду. Ми будемо звертатись і просити щоб нам допомогли в цьому питанні

Ми хочемо запустити електричну підстанцію, яка була збудована в комплексі разом із стадіоном, але вона не введена в експлуатацію. Повноцінна її робота дасть нам можливість мати два незалежних вводи електроенергії і зменшити ризики відключення світла під час відповідальних заходів.

Також є частина недопрацьованих технічних систем, ІТ-систем. Але з дня в день своїми силами і силами наших спеціалістів ми пробуємо її полагодити.  

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: