"Для того, щоб "Нива" розпочала наступний чемпіонат, потрібно близько мільйона гривень"

08 червня 09:33
Переглядів: 436
Мдінарадзе

Президент ФК «Нива» Автанділ Мдінарадзе розповів, що наразі перед футболістами немає поточних заборгованостей. Майже усі преміальні та заробітну плату за квітень виплачено у повному обсязі. У перших числах червня надіються розрахуватися з командою і за травень. Отож, поточна ситуація у «Ниві» доволі стабільна.

Проте досі залишаються борги, накопичені за час «управління» у клубі Валентина Хоптяна.

Відповів Автанділ Мамійович і на запитання, яке майбутнє чекає «Ниву»?

— Сьогодні дуже важко говорити про подальшу долю клубу. Звісно, я не припиняю пошуки потенційних інвесторів, але поки що похвалитися успіхом не можу. Ви ж бачите, яка ситуація у країні загалом. Тому навіть у забезпечених клубів можуть виникнути незаплановані фінансові труднощі. За такої ситуації мені важко розраховувати на підтримку серйозних українських чи зарубіжних інвесторів. Проте план виходу із кризи у нас є. Але для цього потрібно, щоб хоча б 20-30 бізнесменів з Тернопільщини щомісяця виділяли певну суму для існування «Ниви». Я теж готовий бути одним з інвесторів, але самостійно утримувати клуб змоги не маю. Якщо у нас будуть такі люди, то я готовий навіть поступитися місцем президента клубу на користь іншої особи. Для мене не важливі якісь амбіції, адже найголовніше завдання — це зберегти клуб… Своєї обіцянки дограти чемпіонат я дотримав. І якщо зможемо знайти меценатів для клубу, то «Ниву» зберегти вдасться. Для того, щоб «Нива» розпочала наступний чемпіонат, потрібно близько мільйона гривень. Це та сума, яка дасть можливість покривати борги, провести збори, одягнути команду і стартувати у чемпіонаті.

Президент ФК «Нива» залишився задоволеним тим результатом, якого добилася команда за підсумком дебютного для неї сезону в рамках першолігового турніру і вважає, що «Нива» нині перебуває на тому місці, за яке соромно бути не має…

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: