Для уболівальниць львів’янки створюють сережки із символікою "Карпат"

28 травня 17:55
Переглядів: 168
фанати карпати

Львів’янки Орися і Катерина власноруч створюють прикраси із символікою улюбленого клубу для вболівальниць «Карпат». Дівчата виготовляють сережки зі спеціальної пластикової маси.

«Найпростіший метод зробити сережки - це так звані молди, - розповідає Орися. – Для цього потрібно пропустити через паста-машину спеціальний пластик. Його бажано попередньо розігріти у руках». 

Для виготовлення сережок  дівчата використовують аркуш паперу, пластик, ніж, мурашиний спирт, голку, пензлик, паста-машину, пічку та зображення, яке наноситиметься на виріб. Зокрема  герб львівських «Карпат».

«Шар пластику змащуємо мурашиним спиртом, - описує процес Орися. – Спирту не варто шкодувати – тільки так отримаємо чітку картинку: зображення прикладаємо до пластику і легенько притискаємо. Трохи чекаємо і знімаємо папір».

Надалі дівчина ножем надає форму сережкам і кладе їх у пічку для «запікання» - на півгодини при температурі 100-130 градусів. Потім із допомогою голки Орися вставляє в сережки кільця і защіпки.

Улюблена техніка Катерини – декупаж: «Маємо готову форму, підібрану під картинку, на яку із внутрішньої сторони нанесено клей. Зображення приклеюємо до основи пластика. Зайві краї зображення треба зрізати, а місце зрізу покриваємо чорною фарбою».

Коли фарба висохне, дівчина покриває виріб лаком, який захищає сережки від вологи.

«Якщо у таких сережках прийти на матч, усі одразу побачать, за кого ви вболіваєте», - розрекламувала дівчачу футбольну атрибутику Орися. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: