Для участі у львівському Ярмарку спорту вже зареєструвалося 56 учасників

21 серпня 11:07
Переглядів: 258
Default Image

львів активно готується до Ярмарку спорту. Вже зареєстровано 56 учасників. Долучаються до спортивного свята і освітні заклади. Львівський державний університет фізичної культури, Львівське державне училище фізичної культури, школи міста та інтернати спробують свої спортивні можливості на Ярмарку. Про це «Галичину спортивну» повідомили у Львівській міській раді.

Нагадаємо, свято спорту триватиме в місті 3 дні. У спорткомплексі «Динамо», парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького, стадіоні «Юність» будуть облаштовані спеціальні спортивні майданчики. Кожна федерація продемонструє особливості свого виду спорту. Також усі відвідувачі зможуть самостійно пограти теніс, позмагатись в шахи, навчитись кидати спис, стріляти з лука. Під наглядом професійних тренерів проходитимуть майстер-класи, показові виступи.

У програмі Ярмарку спорту – майстер-класи з плавання, пейнтболу, гірськолижного спорту, гандболу, показові виступи волейболістів, регбістів, легкоатлетів, борців. На Ярмарку відбудуться швидкісні перегони велосипедистів, сеанс одночасної гри в шахи, змагання серед дітей зі стрибків у висоту, турнір-гра з хокею, майстер-класи з фехтування.

«Програма Ярмарку спорту справді дуже цікава та насичена. Спортивні федерації прагнуть представити свій вид якнайкраще. Перед ними нелегке завдання – переконати дітей та батьків, які будуть відвідувати Ярмарок, що займатись спортом справді корисно та модно. Львів’яни повинні зрозуміти, що спортивні навантаження зміцнюють організм. В місті є багато осередків та секцій, де можна подбати про своє здоров’я, було б бажання», - розповідає начальник відділу фізичної культури та спорту ЛМР Олександр Козловський.

Популяризувати спорт будуть відомі львівські та українські зірки. Також в рамках підготовки до Ярмарку, 1 вересня усім львівським школярам будуть роздавати флаєри та буклети «Спортивнi можливостi для тебе» з інформацією про основні спортивні заклади міста.

Усі охочі можуть долучитись до популяризації активного способу життя і стати волонтером Ярмарку.

Ярмарок спорту дякує за підтримку ВАТ «Концерн-Електрон», ТМ «Квас Тарас», ТОВ «Галицька паливна компанія» та компанії ELEKS Software.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: