Дмитро Базилевський: "“Політехніці-Галичині” треба зробити класну команду"

27 серпня 18:42
Переглядів: 300
Default Image

львівська "Політехніка-Галичина" перемогла литовський "Жальгіріс" 

Про другу тренувальну зустріч львів’ян під час зборів у Литві розповідає головний наставник команди Дмитро Базелевський:

- Ми перемогли, усі гравці – переможці, але я навмисне не говоритиму про рахунок, з яким закінчився матч. Результат майже ні про що не свідчить, оскільки у грі було багато експериментів зі складом… Нам ще потрібно знайти спільне ІДЕАЛЬНЕ розуміння баскетболу серед 14 людей (12 гравців і 2 тренери). 

- Яке основне завдання стояло перед командою – гравцями і тренерами – у цьому матчі? 

- У мене немає великих завдань для себе і команди на якусь окрему гру. Головне – тримати свою лінію, свій малюнок гри, показати  “своє обличчя”.

- Взагалі, які позитивні тенденції у підготовці команди до сезону Ви помічаєте (зокрема, завдяки товариським іграм)?

- За результатами товариських ігор практично нічого не можна сказати. Можна побачити гравців у ігрових ситуаціях, можна перевірити свою інтуїцію, можна переконатися у правильності слів інших людей про гравців, але це все припущення. Гра все покаже. Офіційна гра все покаже!

- На початку збору в Литві Ви казали, що єдиною відомою командою, з якою “Політехінка” проведе спаринг, буде “Летувос Рітас”. Аж раптом – гра з “Жальгірісом”. Цей матч було заплановано, чи пропозиція про такий матч надійшла вже під час перебування команди у Прибалтиці?

- Це робочі питання в організації зборів та ігор. По-різному буває, плани змінюються. Це звична історія у багатьох європейських клубах.

- Над якою головною проблемою команди, поміченою під час гри з каунаським клубом, Ви зараз працюєте. Який аспект гри треба “підтягнути” перед наступною товариською грою?

- Львівській “Політехніці-Галичині” треба зробити класну команду. І перемоги в окремих іграх, особливо товариських, нікого не хвилюють. Важливим є зміст гри. Ми робимо команду з серйозними амбіціями. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: