Дмитро Булатов хоче зробити "Арену Львів" прибутковою

24 липня 13:50
Переглядів: 452
Арена-Львів

Міністр молоді та спорту Дмитро Булатов каже, що у нього є план, як виправити ситуацію зі стадіоном «Арена Львів», що має колосальні борги.

«Вона («Арена Львів»-Ред) не впроваджена в експлуатацію де-юре, за документами. Де-факто вона працює. Але через це частину приміщень не можуть здавати в оренду і, відповідно, зробити її менш збитковою. У мене є оптимістичний план, як виправити ситуацію. На жаль, на нього накладаються події, що відбуваються в країні », - повідомив Булатов.

За його словами, план полягає у проведенні ряду заходів, які дозволять ввести даний об'єкт в експлуатацію.

«І я не розраховую на державний бюджет. Важливий і потрібний якісний менеджмент. Важливий правильний вибір керівника. За оптимістичним планом я її зроблю беззбитковою до кінця року, максимум до середини наступного», - заявив міністр.

Він повідомив, що у нього вже є кандидатура на посаду керівника стадіону. При цьому Булатов відмовився називати його ім'я.

«Ще не час. У тому числі, одну з кандидатур пропонували навіть ультрас. Я прийму будь-яку кандидатуру досвідченого управлінця, з переконливим досвідом роботи. І кожна кандидатура буде обговорюватися. Людина повинна представити своє бачення розвитку об'єкта, план дій. Зі свого боку ми подивимося, наскільки реально втілити цей план у життя», - сказав міністр.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: