Дмитро Булатов: "Ми позбавились від корупції при підготовці до Євробаскету"

29 липня 21:57
Переглядів: 303
булатов

Міністр молоді та спорту України Дмитро Булатов дав інтерв'ю щодо проведення чемпіонату Європи з баскетболу 2017 року в Україні. 

Про підписання контракту з ФІБА-Європа про проведення Євробаскету-2017 в Україні

"Остаточне рішення про перенесення Євробаскету буде прийнято найближчим часом. У цілому, рішення прийнято, контракт буде підписаний, фінансові зобов'язання будуть оплачені частково урядом, частково спонсорами. Дане рішення може бути змінено тільки у випадку форс-мажору".

Про аренах-кандидатах на проведення Євробаскету-2017

"Спочатку планувалося, що чотири об'єкти (Київ, Дніпропетровськ, Одеса, Львів) побудує UBI Ігоря Коломойського, в Донецьку "Кальміус-Арену" побудує Борис Колесніков. А в Харкові будівництвом займеться Сергій Курченко".

"Поки Харків, як місто для проведення Євробаскету, не розглядається. Переговори з Колесніковим, через ситуацію на Донбасі, заморожені. Донецьк розглядається як місто для проведення одного з етапів чемпіонату - На одній з наших арен, яка потребує косметичного ремонту.

У Києві будівництво багатофункціональної арени, крім UBI, веде компанія "DeVision" Дмитра Буряка. Цей проект не був приурочений до Євробаскету, але якщо буде готовий до 2017 року - можлива розмова про його використання в чемпіонаті ".

Про діяльність Міністерства щодо Євробаскету

"Важливо те, що ми змінили сам підхід до організації Євробаскету. Попередня влада заклала в бюджет десятки мільйонів на інфраструктуру в Україні та пропаганду Євробаскету за кордоном. Передбачалося створення інтернет-порталу за бюджетні гроші, дорогі PR-заходи і т.д. У такій організації ряд моментів явно ніс у собі корупційну складову. Змінивши підхід, ми позбулися від неї.

Ще навесні було зрозуміло, що грошей у бюджеті немає, і найближчим часом навряд чи варто очікувати великих надходжень. Те, що ми зробили - провели фінансовий аналіз проекту, цикл круглих столів про залучення зовнішніх, недержавних ресурсів на добудову інфраструктури, в тому числі - з міжнародним співтовариством".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: