Дмитро Булатов : "УЄФА мої дії повністю підтримав і висловив мені офіційну подяку"

25 травня 12:17
Переглядів: 98
булатов

Міністр молоді та спорту України Дмитро Булатов дав оцінку рішенням ФФУ про фінал Кубка України і не подачі заявки на проведення матчів Євро-2020.

- Я як міністр і футбольний клуб "Динамо" про рішення ФФУ проводити фінал Кубка в Полтаві і без глядачів дізналися із засобів масової інформації і вважаємо його неприпустимим. Більше того, я отримав вже тисячі звернень людей, незадоволених діями ФФУ. Останнім часом ми боролися за те, щоб не поставити під загрозу життя і здоров'я людей, і УЄФА мої дії повністю підтримав і висловив мені офіційну подяку. Також УЄФА відзначив, що я маю імперативне право прийняти рішення про місце проведення матчу, якщо є загроза життю або здоров'ю людей.

Що стосується Євро - 2020 то я глибоко обурений тим, що не була подана навіть заявка, хоча, я згоден з Ігорем Михайловичем, у нас були всі шанси провести його матчі. Це було б дуже добре для вболівальників, для стадіонів. З яких би точок зору ми не дивилися - це грало б в позитив Україні. І ми були позбавлені цього позитиву за рішенням окремо взятих людей. Я вважаю, що це неприпустимо і несправедливо по відношенню до українського народу - сказав Дмитро Сергійович у коментарі клубному телебаченню київського "Динамо".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: