Дмитро Чигринський: "У мене немає ні з ким ніяких угод"

04 лютого 12:27
Переглядів: 112
Чигринський

Екс-захисник "Шахтаря" Дмитро Чигринський поділився планами щодо свого майбутнього у світі футболу. 

"У мене є дуже велике бажання грати. Радий, що в кінці літа закінчився мій непереконливий етап з частими ушкодженнями. Я дуже добре провів осінній період в плані тренувального процесу. Позитивно оцінюю свої фізичні кондиції і самопочуття. І зараз мені хочеться швидше повернутися на поле.

За кордоном я так і не встиг нормально пограти. Рік в Іспанії був дуже швидким і не настільки продуктивним, як того хотілося. Звичайно, було б непогано виступати в Європі. Але я розумію, в якій ситуації опинився: за останній час провів не так багато матчів у "Шахтарі". Природно, кожен в першу чергу дивиться на статистику. Так що питань для обговорення при переговорах із зарубіжними командами було чимало. Але я не зарікаюсь. Непогані варіанти є.

Підкреслю, що для мене взагалі не стоїть питання умов особистого контракту. Абсолютно. Я просто хочу, щоб це була хороша, серйозна команда саме за футбольними мірками. У мене є завдання - повернутися на поле і грати. Вважаю, статус вільного агента допоможе працевлаштуватися вже у найближчий час. І тоді всі про все дізнаються.

Я можу сказати, поклавши руку на серце: на цю хвилину, коли ми спілкуємося, у мене взагалі немає ні з ким ніяких угод. Писали чимало, будувалося досить припущень. Щось було близько до дійсності, а щось їй не відповідало. Але ще нічого не підписано", - сказав Дмитро Чигринський.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: