Дмитро Дем’янюк не виступатиме на меморіалі батька

11 січня 16:33
Переглядів: 141
Default Image

Відомий львівський легкоатлет Дмитро Дем’янюк не виступатиме на традиційному міжнародному турнірі зі стрибків у висоту меморіалі Олексія Дем’янюка, що пройде у Львові, 20 січня.

«Перший старт у році, швидше за все, пропущу, адже не хочу форсувати свою підготовку до Олімпійських Ігор у Лондоні, - каже Дмитро Дем’янюк. - У мене була травма, підвернув ногу. Зважаючи на це, не потрібно поспішати із стрибками. Можливо, виступатиму на комерційних стартах у Німеччині та Словаччині в кінці січня та в лютому. Утім, наразі неготовий сказати якусь точну інформацію.

На турнірі, що відбудеться у Львові 20 січня (місце проведення незмінне - «СКІФ») традиційно виступатимуть усі найсильніші українські стрибуни. Очікуємо, що до Львова приїде Юрій Кримаренко, Олександр Нартов, Богдан Бондаренко, Андрій Проценко, Віктор Шаповал. Можливо, до нас на змагання завітають поляк та білорус. Серед жінок очікуємо на Віту Паламар, Віту Стьопіну, Ірину Коваленко, Оксану Окуневу. Запрошення на змагання отримали всі, однак, на жаль, наразі не усі дали згоду, що приїдуть, - підсумував Дмитро Дем’янюк.

Олексій Володимирович Дем'янюк (1958 - 1999 р.) - спортсмен-легкоатлет, чемпіон СРСР зі стрибків у висоту. Майстер спорту міжнародного класу. Батько українського легкоатлета Дмитра Дем'янюка. В пам'ять про Олексія Дем'янюка друзі започаткували змагання «Меморіал Олексія Дем'янюка», який проходить у Львові. Щорічно турнір збирає 100-150 учасників з різних регіонів України та з-за кордону.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: