Дмитро Грачов отримав «Українського сокола»

29 жовтня 00:15
Переглядів: 262
Default Image

Кращий спортсмен вересня 2011 року, за версією відділення НОК України у львівській області, Дмитро Грачов та його особистий тренер Віктор Михайленко сьогодні були відзначені Головою відділення НОК Миколою Кмітем. Наші відомі усьому світу спортсмен і тренер отримали з рук Голови відділення НОК «Українського сокола» – авторську роботу з гутного скла та фінансову премію.

Нагадаємо у вересні 2011 року львівський лучник, перший номер українського рейтингу стрілків з лука Дмитро Грачов став “бронзовим” призером Фіналу Кубка світу. У змаганнях які проходили у Стамбулі (Туреччина) змагались 32 найкращих лучників світу, чоловіки і жінки.

Довідка: Грачов  Дмитро Олегович

Спортивне звання: ЗМС

Вид зброї: олімпійський лук

Спортивне товариство: “Динамо”,  Львівська школа вищої спортивної майстерності,  КДЮСШ «Здоров’я».

Член збірної команди України.

Спортивні досягнення: Член збірної команди України,  бронзовий призер ХХVІІІ Олімпійських ігор в Афінах, неодноразовий призер етапів Кубку світу, багаторазовий призер Всесвітніх Універсіад та переможець міжнародних змагань Гран-Прі, багаторазовий чемпіон України.

Тренери: заслужений тренер України – Михайленко Віктор Андрійович; заслужений тренер України – Михайленко Наталія Дем’янівна.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: