Дмитро Кльоц: "Найближчим часом приєднаюся до загальної групи"

06 жовтня 13:30
Переглядів: 117
Кльоц

Востаннє Дмитро Кльоц з’являвся на полі ще у серпні. Відтоді минуло багато часу, протягом якого талановитий півзахисник відновлюється від травми. На щастя, цей процес наближається до завершення і 20-річний футболіст готується до повернення на поле. Коли це станеться і як Дмитро проводить свої будні, він розповів Інформаційному центру «Карпати». 

«Можна сказати, що я перебуваю на фінішній прямій відновлення від травми, – каже Кльоц. – Почуваюся набагато краще, найближчим часом приєднаюся до загальної групи. У мене була пошкоджена медіальна зв’язка коліна. Достеменно сказати не можу, коли повернуся на поле. Мабуть, краще утриматися від прогнозів. Головне, щоб все йшло планомірно і з позитивною динамікою».

«Вже півтора місяці я знаходжуся поза футболом, тому встиг засумувати. Хоча не скажу, що тривалий час перебуваю вдома – маю чимало своїх обов’язків і турбот. Як і хлопці, тренуюся за індивідуальною програмою. Паралельно зі мною працює Артур Карноза. У вільний час граю в PES. Улюблена команда? Обираю «Севілью». Ні, не через Шведа (сміється)».

«Намагаюся не пропускати жодного домашнього матчу команди і підтримую хлопців на «Арені Львів». Ретельно слідкую і за виїзними іграми. Шкода, що так сталося, адже, крім матчів за «Карпати», я вже пропустив два збори у збірній України (U-20). Дуже хочу повернутися на поле. Не знаю, чи встигну відновитися до наступного поєдинку з «Дніпром», але докладу для цього максимум зусиль» – підсумував хавбек «левів».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: