Дмитро Кльоц: "Перед грою дуже хвилювався"

01 березня 23:39
Переглядів: 227
Кльоц

Для Олексія Гуцуляка, Мар’яна Шведа та Дмитра Кльоца матч проти донецького «Металурга» став першим на найвищому рівні. Після поєдинку Дмитро розповів про свої враження від гри. 

– Зізнаюся, що я дуже хвилювався до матчу. Але як тільки гра почалася, хвилювання швидко пройшло і я одразу ж включився в боротьбу. Зараз можу сказати, що я радий за результат і за нашу гру. Так, ми провалили початок, але потім могли і виграти. 1:1 з такою командою, де грають висококласні гравці – це хороший результат. 

– Як свою гру оціниш?
– Я не буду про себе говорити, залишу це нашим тренерам. Можу лише сказати, що старався виконати установку і завдання, що їх поставили перед грою.

– Як вважаєш, середня лінія «Карпат» не поступилася на своїй ділянці супернику?
– Ми грали надійно, непогано тримали м’яча. Старалися щоразу допомагати обороні. В цілому, вважаю, завдання на цей матч виконала не лише середня лінія, але й уся команда. 

– 20 хвилин «Карпати» грали в більшості. Був шанс на перемогу... 
– Хочеться вигравати в кожному матчі. Зрозуміло, що коли ми опинилися в більшості, то була надія на те, що заб’ємо більше ніж один гол, але ми не могли дозволити собі ризикувати – можна було нарватися на контратаку.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: