Дмитро Кльоц: "Як можна не прогресувати у першій команді?"

12 грудня 12:32
Переглядів: 126
Кльоц

Молодий талант «Карпат» розповів про дебютний гол, поділився мріями на майбутнє та загалом думками про життя в львівській команді. 

«Якщо згадувати останній матч в сезоні, то звісно, що ми розчаровані таким результатом. Упродовж усієї гри рахунок був 1:0, і нам уже на 85 хвилині потрібно було ризикувати, йти вперед і намагатися здобути бодай нічию. Ми хотіли, як мінімум, відігратись і заробити один бал. Але, натомість, пропустили дві контратаки, які призвели до ще двох пропущених м’ячів. Що поробиш...».

«У нашій команді дуже багато молоді. Це є доказом того, що наш головний тренер справді довіряє клубним вихованцям, що не може не тішити. Приклад Мар’яна Шведа показовий. Я би не був футболістом, якби в мене не було таких же амбіцій. Так само мрію щодень, аби поїхати колись грати за кордон. Хочу прогресувати, розвиватись як футболіст і добитися максимуму у житті. Який саме чемпіонат мені цікавий? Навіть і не знаю. Це дуже непросте запитання. Думаю, що особливої різниці немає. Головне, отримати свій шанс проявити себе в одному з провідних чемпіонатів світу. Зараз же потрібно трохи відпочити, а вже із січня, коли «Карпати» розпочнуть збори, добре підготуватися до другої частини сезону». 

«Як можна не прогресувати у першій команді? Ми знаємо, що це серйозний рівень, безцінний досвід, який знадобиться в майбутньому. Тому, звичайно, люди, які мають шанс потрапити до основної команди, будуть робити неодмінно все для того, щоби прогресувати» – підсумував Дмитро Кльоц.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: