Дмитро Льопа: "Десь збори вже трішки приїлися, але все в нормі"

02 лютого 00:38
Переглядів: 253
льопа

В усіх матчах «Карпат» на зборах в Туреччині, Дмитро Льопа виконував роль двигуна команди – не рідко атаки будувалися саме через цього швидкого та технічного хавбека. У матчі проти тульського «Арсенала» Дмитро забив красивий гол зі штрафного у ворота Олександра Філімонова, а в спарингу проти «Руха» зорієнтувався в метушні та вдало зреагував на відскок м’яча, після боротьби за участю Вадима Страшкевича. 

– Чесно кажучи, я навіть не пам’ятаю, як забив той гол. Пригадую, що Бартуловіч прострілив до штрафного, а потім хтось з поляків запустив «свічку». Наші гравці поборолися з воротарем, м’яч потрапив до мене, тож залишалося просто відправити його в порожні ворота. 

– Цей гол видався робочим. Натомість тульському «Арсенала» ти забив гол-красень зі штрафного. 
– Ми не так часто заробляємо штрафні, тому практики мало. Але якщо будуть такі моменти, то я з радістю пробиватиму стандарти. Якщо Бартуловіч, ясна річ, дозволить (сміється)

– Як на полі вирішуєте, хто битиме штрафні? 
– Якщо м’яч під ліву ногу лягає, то як я можу забрати шанс для Младена? А взагалі ми дивимося, хто краще почувається. Власне, виконавців у нас не бракує. От Вадік Страшкевич може пробити. 

– Настрій у команди, судячи з усього, позитивний... 
– Атмосфера справді хороша. Десь збори вже трішки приїлися, але все в нормі. Відчувається, що хлопці задоволені, усе добре.

– Не розслабитися після четвертої поспіль перемоги? 
– Говорять таке, що коли виграєш на зборах, то будуть проблеми в чемпіонаті. Але ж треба всі матчі вигравати. Не можна виходити на поле з думкою про те, що ми програємо. 

– Погоджуєшся з тим, що команда зараз відчуває впевненість у власних силах? 
– Ми вже підходимо до цього показника, набагато краще себе почуваємо, краще відчуваємо один одного. Не так, як було на початку зборів. Потрохи рухаємося вперед. 

– Тебе можна побачити і в центрі, і на фланзі. Де тобі комфортніше? 
– Не знаю, важко сказати. Краще там, де тренер поставить. Але якщо вникнути, мабуть, мені було б найзручніше грали зліва. Хоча, в центрі теж непогано. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: