Дмитро Підручний 36-й у спринтерськії гонці

12 грудня 17:24
Переглядів: 172
дмитро підручний

Конкуренція в чоловічому біатлоні стала настільки високою, що з промахами зараз, практично, неможливо перемогти. Причому, точна стрільба, не обов'язково, стане запорукою успіху, досить подивитися на результати першої двадцятки в чоловічому спринті. Фуркад, Ландертінгер, старший Бьо, Малишко, Вегер та інші швидкі біатлоністи закрили всі мішені. Але навіть це не дозволило їм потрапила на подіум, наскільки висока конкуренція.

Багато вболівальників здивувалися пізньому стартовому номеру Мартена Фуркада. Тут немає нічого дивного, очевидно, тренери французів вирішили, що траса обкатається і буде кращою до кінця гонки. Було так чи ні, скаже сам Мартен, але, мабуть, ні. Так як він програв на останньому колі відразу 4 позиції, що буває нечасто. Та і його брат Сімон, який теж стартував пізно і закрив усі мішені, показав тільки 30-ий результат!

Йоханнес Тінгнес Бьо переміг цілком закономірно. Так, він не відрізняється точною стрільбою в кожній гонці, але в нього завжди дуже висока швидкість, так що перемога була тільки питанням часу. А от хто здивував, так це Бірнбахер і Шемпп, які влаштували справжнє свято німецького біатлону, завоювавши перші особисті подіуми в сезоні для збірної Німеччини.

У наших біатлоністів точної стрільби, як і у жінок, не вийшло. Навіть надійний Сергій Семенов не закрив дві мішені на стрільбі лежачи. Хоча, в цілому, ні в кого провалу на стрільбі немає: три спортсмена в очках і чотири в гонці переслідування. Так що зі складом на завтрашню естафету тренерам доведеться добре подумати. На даний момент очевидні тільки три учасники.

До речі, цікаво, що фізично наші спортсмени готові на хорошому рівні, досить подивитися аналіз гонки. Артем Прима програв молодшому Бьо всього 46 секунд і при цьому у нього тільки 26-я позиція по швидкості, наскільки велика щільність результатів! Схоже, в чоловічому біатлоні на перший план може вийти не тільки швидкість і точність, але й інші фактори, як, наприклад, швидкість початку стрілянини і відходу з вогневого рубежу, адже кожна секунда грає роль.

У кубку націй наша збірна впевнено знаходиться в ТОП8 збірних, а Сергій Семенов опустився на 17-у позицію в загальному заліку кубка світу. Нагорі без змін, але, цікаво, що Якоф Фак все ближче до лідируючого дуету і виступає словенець дуже впевнено в кожній гонці.

1. Йоханнес Тінгнес Бьо (0 + 0) 24:34.9
2. Сімон Шемпп (0 + 0) +14.3
3. Андреас Бірнбахер (0 + 0) 17.9
...
27. Артем Прима (0 + 1) +1:24.6
32. Сергій Семенов (2 + 0) +1:36.7
36. Дмитро Підручний (1 + 0) +1:46.4
55. Олександр Жирний (1 + 0) +2:22.5
73. Артем Тищенко (1 + 1) +2:55.0

Всі результати гонки

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: