Дмитро Підручний: "Люблю бігти перший етап естафети"

25 листопада 14:50
Переглядів: 233
підручний

Тернопільський біатлоніст Дмитро Підручний перед стартом першого етапу Кубка світу поспілкувався про майбутній сезон із podrobnosti.ua.

- На сезон налаштований нормально. Звичайно, що є хвилювання. Це завжди так перед сезоном, бо не знаєш в якій ти формі порівняно з іншими суперниками. Перші старти все покажуть, тому хвилювання або пройде, або додасться. Якщо будуть, якісь конкретні провали, то треба буде миттєво на них реагувати і щось вирішувати та міняти.

Нам дійсно не вистачає впевненості. Тому, що не вистачає перемог. Появляються перемоги – появляється впевненість в собі. Чим вище ти піднімаєшся в протоколі, тим більше впевненості і результат зразу ж росте.

Я не можу сказати, що я сильніший від інших наших членів команди. Навіть останні контрольні старти показали, що в нас команда дуже рівна. Ходом на 10 км різниця між першим і шостим 10-15 секунд. Це дуже щільні результати і команда дуже рівна. Чому ми на міжнародних змаганням починаємо виділятись по черзі? Вважаю, що причина в психологічному стані бо не вистачає впевненості в собі, що ти можеш.

Важко наразі сказати, що змінилось після приходу нового тренера (Юрай Санітра – прим. ГС). Мені з ним подобається працювати. Хороша людина із своєрідним почуттям гумору. На тренуваннях ніколи не нудно, він їх вміє правильно побудувати і зробити щоб всім було цікаво. Це додає впевненості, коли ти на тренуваннях більше розслаблений, тебе не «напрягають». Цю впевненість переносиш і на змагання.

Як я зрозумів мене постійно налаштовували на останній етап естафети. Чомусь на останній і на останній. Я дуже люблю бігти перший етап. Але чогось мене почали тренувати на останній. На останньому етапі більші психологічні навантаження. Ти пристрілявся, зробив розминку, а потім ходиш і чекаєш хвилин 40. Дивишся там хлопці піднялись, там опустились, значить ти маєш те і те зробити. Це психологічно тисне. А перший зразу ж після розминки пішов на старт і навіть не встигаєш подумати, що в тебе щось не так.   

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: