Дмитро Підручний найкращий з українців у гонці переслідування в Оберхофі

04 січня 14:11
Переглядів: 120
Підручний

Досить рідкісний випадок стався в гонці переслідування у чоловіків на четвертому етапі Кубка світу в Оберхофі. Призова трійка не зазнала ніяких змін у порівнянні зі спринтом.

Хоча по ходу гонки все йшло до того, що Уле-Айнар Бьорндален таки завоює свою особисту перемогу: Король біатлону бездоганно провів три вогневих рубежі, тоді як його головний суперник Еміль Свендсен вже в першому лежанні допустив помилку.

На останню стійку Бьорндален прийшов, маючи 10-секундний гандикап, і ось тут у ветерана рука здригнулася - два штрафних кола на четвертому рубежі, і Свендсен, який чисто відстрілявся, пішов на коло пошани. На фініші розрив склав 35 секунд на користь Принца.

Протягом всієї гонки третім йшов Мартен Фуркад. Лідер Кубка світу постійно створював тиск на дует норвежців, але реальної боротьби нав'язати так і не зумів, нічим не здивувавши по ходу персьюта.

А от хто зумів по-справжньому здивувати, так це Андрій Расторгуєвс! Маючи по сезону в цілому менш 80% точності, сьогодні латиш показав абсолютну точність, і при своїй традиційно високій швидкості зумів з 28-го стартового місця піднятися на четверте! Ще один відмінний ривок з нулем у графі промахів здійснив Міхал Шлезінгер - вже в другій своїй гонці сезону чех потрапив в квіткову церемонію!

Результати українців залишили сьогодні суперечливі враження. З одного боку, двоє наших лідерів після спринту, Артем Прима та Сергій Семенов, допустили по шість промахів і кожен істотно погіршили свої позиції. Проте, Артем за рахунок непоганий стійки добрався до 32-го місця в гонці і завоював право взяти участь у недільному мас-старті! Семенов фінішував поза очковою зоною і зараз є третім запасним на останню чоловічу гонку оберхофского етапи.

А кращим серед українців став Дмитро Підручний. Причому найкращим за більшістю параметрів: найбільш високе підсумкове місце (31-е), кращий хід в нашій команді (24-й) і краща швидкість стрільби (29-й час). Андрій Дериземля став автором найбільш вражаючого прогресу в персьюті (з 50-го місця на 34-е), а Сергій Седнєв став найбільш точним в нашій збірній - допустивши один промах, Сергій замкнув очкову зону.

У загальному заліку Кубка світу без особливих змін: з великим відривом попереду Мартен Фуркад а за ним - трійка норвежців у складі Еміля Свендсена, Улле-Айнара Бьорндалена і Йоханнеса Бе. У тридцятці найкращих поки тільки один українець - Сергій Семенов на 28-й позиції.


1. Еміль Свендсен (1+0+0+0) 34:47.7
2. Уле-Айнар Бьорндален (0+0+0+2) +35.6
3. Мартен Фуркад (0+0+1+1) +1:00.0
...
31. Дмитро Підручний (0+0+1+1) +3:10.3
32. Артем Прима (2+3+0+1) +3:16.8
34. Андрій Дериземля (1+0+0+1) +3:22.1
40. Сергій Седнєв (0+0+0+1) +3:51.0
42. Сергій Семенов (1+3+2+0) +3:55.4

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: