Дмитро Підручний: "Не міг ніяк розігрітися на трасі"

13 лютого 09:43
Переглядів: 78
Підручний

В олімпійському Пхьончхані відбулися змагання з біатлону, де чоловіки розіграли комплекти нагород у спринтерській гонці. Найкращий результат серед українців показав Дмитро Підручний, який відстрілявся на нуль, й фінішував на 21-му місці. Артем Прима – 40-й, Сергій Семенов – 46-й, Володимир Семаков – 78-й.

Після виступу Дмитро Підручний (на фото) на питання щодо завдання на спринтерську  гонку відповів: «Перед нами стояла задача – просто видати все, що ми вміємо. Важливо було справитися зі стрільбою, адже тут дуже складне стрільбище і стріляти при такому вітрі дуже важко. До того ж дуже холодно! Намагалися відстріляти на нуль. Слава Богу, сьогодні мені це вдалося. Це перший чистий старт в цьому сезоні і добре, що він припав саме на Олімпійські ігри. Щодо ходу, не знаю, з чим це пов’язано, але мені біглося дуже важко. Не міг ніяк розігрітися на трасі, хоча й дуже активно провів розминку.

В спринті треба на трасі відпрацьовувати кожен метр на максимумі, ніде не розслабишся, але спринт – одна з моїх найулюбленіших гонок», – цитує капітана збірної України noc-ukr.org. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: