Дмитро Підручний посів 21-е місце в гонці переслідування

11 березня 17:28
Переглядів: 103
Підручний

Неймовірною розв'язкою завершився чоловічий персьют на восьмому етапі Кубку світу в Контіолахті! Гонка, що тримала в максимальній напрузі своєю драматургією, подарувала бурю емоцій на фініші!
 
Головний «винуватець» цього - Мартен Фуркад, який сьогодні давав переслідувачам незвично багато шансів: чотири кола штрафу переможця спринту зробили вхід на першу сходинку п'єдесталу пошани максимально широким.
 
Краще за інших помилками француза скористався квартет: Арнд Пайффер - Симон Едер - Еміль Свендсен - Онджей Моравець. Причому, тільки у німця в цій компанії виявилася ідеальна стрільба - інші суперники мали по два кола штрафу. Проте, з четвертого рубежу Пайффер, хоча і вийшов лідером, але троє переслідувачів уже через кілька сотень метрів буквально наступали йому на п'яти. Правда, скоро з'ясувалося, що у Моравця трохи не вистачає сил, щоб боротися за перемогу. Чех відстав на якихось пару-трійку секунд, але в умовах настільки щільної боротьби, це було прірвою.
 
В останній підйом, знамениту контіолахтінську «стіну», ривок, здатний стати вирішальним, зробив Сімон Едер. Він зробив «просвіт» в секунду-другу від суперників і, напевно, довів би справу до перемоги ... будь це початком або серединою сезону. Але зараз, коли гирями на ногах висять сотні кілометрів в змагальному режимі, цей танець в гору австрійця не став переможним. На фінішну стометрівку трохи більше сил збереглося у Пайффера. Може бути, саме зайві 300 метрів штрафних кіл Едера і Свендсена не дозволили їм перешкодити німцеві здобути першу в сезоні і сьому за кар'єру перемогу!
 
Моравець, який займав перше місце в ряду спостерігачів за фінішною розбіркою, спокійно фінішував четвертим, а Фуркад, що лише на початку останнього кола позначив спробу ліквідувати відставання, прийшов до фінішу п'ятим. Втім, це не завадило Мартену вже сьогодні гарантувати собі перемогу в заліку гонок переслідування і додати в свою багатющу колекцію черговий Малий Глобус.
 
Серед українців з найкращого боку проявив себе Дмитро Підручний, що зумів в персьюті відіграти п'ять позицій і всього трохи не дотягнути до топ-двадцятки - 21-е місце. У залікову зону піднявся і Артем Прима, у якого, як і у Підручного, два промахи, і фінальний 36-й результат. А ось Сергій Семенов, на жаль, фінішував відразу замежою володарів кубкових очок, 41-м - виною тому чотири помилки на рубежах. Олександр Жирний і Володимир Семаков закінчили переслідування 51-м і 55-м відповідно.
 
У загальному заліку Дмитро Підручний піднявся ще на одну позицію, і тепер йде 21-м. Дистанція до топ-20 - 33 очка. Сергій Семенов, з огляду на невдалі результати в Контіолахті, опустився на 26-у позицію.

Переслідування. Чоловіки
1. Арнд Пайффер (0+0+0+0) 30:35.0
2. Сімон Едер (0+0+1+1) +0.3
3. Эміль Свендсен (0+0+1+1) +2.3
...
21. Дмитро Підручний (0+0+1+1) +1:29.9
36. Артем Прима (1+0+1+0) +2:34.8
41. Сергій Семенов (0+2+2+0) +3:02.8
51. Олександр Жирний (2+0+2+0) +4:54.9
54. Володимир Семаков (3+2+0+1) +6:16.3

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: