Дмитро Підручний: "Результатом Чемпіонату світу я не задоволений"

30 квітня 16:00
Переглядів: 363
Підручний

Капітан чоловічої збірної України з біатлону, тернополянин Дмитро Підручний розповів UA:Перший при стан свого здоров’я, підсумки минулого сезону і плани на майбутнє.

- Я вже пройшов основний курс лікування. Відчуваю себе набагато краще і потрошки приступаю до тренувань. Лікування було без хірургічного втручання, не на стільки все серйозно було, але тренуванням заважало. Пройшов медикаментозний курс, попрацював з лікарем, який повправляв мені хребці. Зараз ніби все нормально.

Ще на Чемпіонаті світи ми зустрічались із майбутнім новим тренером чоловічої збірної (словак Юрай Санітра - ГС). Ми обговорили з ним, які в нього плани на тренування з ними, що він нового хоче запровадити, які методи хоче втілити в життя. Перед призначенням з нами порадились ми поспілкувались з ним, а в подальшому рішення про призначення вже приймав Володимир Михайлович Бринзак.  

Задоволений я тільки половиною сезону. А результатами після прояву травми я не задоволений, як і Чемпіонатом Світу. Звичайно естафета – четверте місце, це позитивний результат і саме нею я задоволений, а ось інші результати далеко не ті які я б хотів.

Після позитивних результатів в Остерсунді я став почуватися впевненіше в контактній боротьбі з цими звірами.

Біатлон такий вид спорту, що сьогодні ти в лідерах, а завтра можеш бути 30-м, 40-м. Тому треба перегорнути сторінку і йти дальше.

З 8 травня ми починаємо готуватись до нового сезону. У нас в Чернігові розпочинається перший короткий збір, знайомство з новим тренером.

Надіюся, що в наступному сезоні вдасться потрапити на пядестал і буду робити все від мене залежне для цього. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: