Дмитро Підручний у Обергофі фінішував п’ятим у персьюті 4-го етапу КС-17 /18 з біатлону

06 січня 22:28
Переглядів: 130
Підручний

Українець Дмитро Підручний закінчив п’ятим гонку переслідування на четвертому етапі Кубка світу сезону-17/18 в німецькому Оберхофі, поліпшивши стартове 10-е місце. Переможцем став француз Мартен Фуркад, який обіграв трьох норвежців.

Як повідомляє офіційний сайт Федерації біатлону України, Дмитро Підручний вдруге за два дні оновив кращий результат сезону для українських чоловіків. У персьюті капітан «синьо-жовтої» збірної зайняв максимально можливе п’яте місце, пропустивши вперед тільки Мартена Фуркада і трьох норвежців.

Підручний допустив лише одну помилку, промахнувшись останнім патроном на другій стрільбі, але потім двічі був точним і зумів вийти на останнє коло п’ятим з перевагою в сім секунд. За ним йшла потужна група переслідувачів, але Дмитро спокійно довів справу до переможного кінця, і навіть дозволив собі пішки перетнути фінішну пряму. У підсумку, він фінішував п’ятим, поліпшивши власний стартовий результат на п’ять позицій.

Переможцем в гонці став Мартен Фуркад, якому вже вдалося повторити власний рекорд – він в 12-й гонці поспіль виявився на подіумі. Неймовірний результат Мартена!

Але ще більш неймовірним здається його виступ в персьюті: він переграв норвежців тактично, додаючи там, де треба, завдяки чому іноді дозволяв собі втрачати час на вогневих рубежах. Найпоказовішим стало четверте коло від Фуркада, по ходу якого він відчепив Свендсена на 10 секунд, щоб стати одноосібним лідером перед вогневим рубежем, спокійно закрити всі мішені – і піти за перемогою.

Свендсен, який був лідером першу половину гонки, в результаті став тільки четвертим, а все через промах на останній стрільбі. Еміля обійшли брати Бьо. Йоханнес Тінгнес допустив три промахи в персьюті, але все одно фінішував другим, а Тар’є завдяки точній стрільбі виявився третім.

У Артема Прими виникли серйозні проблеми на першому лежанні – відразу три промахи. Після цього він зробив ще один промах на другій стрільбі, і опустився в шостий десяток. Однак дві точних стрільби стоячи повернули Артема не тільки в очкову зону, але і на непогану позицію – Прима фінішував 25-м.

Володимир Сємаков та Артем Тищенко пропускали гонку переслідування, щоб краще підготуватися до завтрашньої естафетної гонки.

Біатлон. Кубок світу сезону-2017/2018. Четвертий етап

Обергоф (Німеччина). 4 – 7 січня

Чоловіки. Гонка переслідування, 12.5 км (чотири вогневі рубежі). 6 січня. Початок – 16:00

1. Мартен Фуркад (Франція) – (1 + 0 + 0 + 0) 32: 23.6

2. Йоханнес Тінгнес Бьо (Норвегія) – (1 + 1 + 1 + 0) +6.3

3. Тарьє Бьо (Норвегія) – (0 + 0 + 0 + 0) +30.9

4. Еміль Свендсен (Норвегія) – (0 + 0 + 0 + 1) +1: 04.7

5. Дмитро Підручний (Україна) – (0 + 1 + 0 + 0) +1: 16.2

6. Лукас Хофер (Італія) – (1 + 0 + 0 + 1) +1: 21.6

…25. Артем Прима (Україна) – (3 + 1 + 0 + 0) +3: 11.4

Володимир Сємаков (Україна) – не стартував

Артем Тищенко (Україна) – не стартував 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: