Дмитро Підручний: "У Сочі неприємно вразили російські вболівальники"

13 квітня 09:12
Переглядів: 239
Підручний

Одна із традицій факультету фізичного виховання – організовувати зустрічі із відомими випускниками та студентами, які, навчаючись у ТНПУ, досягли значних результатів у професійній спортивній кар’єрі. Один із них – п’ятикурсник Дмитро Підручний – наймолодший учасник збірної команди України з біатлону, чемпіон та призер XXVI Всесвітньої Зимової Універсіада-2013, учасник етапів кубка світу з біатлону, Зимових олімпійських ігор у Сочі. Зустріч відбулася 10 квітня у актовому залі університету.

«На нашому факультеті навчаються не лише заради отримання диплому. Це справжня школа для тих, хто прагне досягти чогось у житті. Студенти та випускники можуть реалізувати себе не тільки у педагогічній діяльності, але й у професійному спорті. Один із прикладів – Дмитро Підручний», – розпочав декан факультету фізичного виховання Володимир Омельяненко.

Дмитро зростав у сім’ї спортсменів – мати та батько майстри спорту із лижних гонок. Займатися розпочав десять років тому. Спочатку тільки лижним спортом, згодом його зацікавив біатлон. У 2011 році, уже будучи студентом педагогічного, виконав норму на майстра спорту. Через рік став наймолодшим членом національної збірної України з біатлону. Один із його найяскравіших виступів – на Зимовій Універсіаді в Трентіно (Італія): Дмитро здобув бронзу у спринті, срібло у змішаній естафеті та золото у гонці з масовим стартом. Таким чином в останній день змагань він таки здобув для української команди переможне місце.

Олімпійські ігри у Сочі для спортсмена – дебют. Він вперше брав участь у такого рівня змаганнях, проте це не завадило йому показати достойний результат та закріпити свої позиції у команді.

На зустрічі Дмитру Підручну вручили посвідчення майстра спорту міжнародного класу. Присутнім викладачам та студентам він розповів про підготовку до змагань – організацію тренувань, спортивні бази, особливості харчування та безпосередньо про Олімпійські ігри у Сочі. «Організовано все було на високому рівні, проте було видно – робили на швидку руку, – сказав Дмитро. – Церемонія відкриття – вражаюча, волонтери, які працювали з нами – привітні. Неприємно вразили російські вболівальники».

На разі Дмитро Підручний відпочиває від змагань. Тренування розпочнуть у травні. У планах спортсмена – гідно виступити на трьох етапах Кубка світу та потрапити на зимові Олімпійські гри у 2018.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: