Дмитро Підручний: "В індивідуальній гонці, скоріш за все, я стартувати не буду"

10 лютого 08:47
Переглядів: 132
Підручний

Тернопільский біатлоніст, за допомогою соцмереж, прокоментував свою відсутність у гонці переслідування на етапі в Нова Мєсто та поділився враженнями від першої нагороди.

Привіт вболівальникам! Пишу вам із Холменколена, сьогодні переїхали сюди на етап Кубку Світу)

У вас напевне виникало питання чому я не стартував в гонці переслідування?! Естафета і спринт, в плані ходу, дались мені не зовсім легко. Відчувається втома,і брак досвіду стартів декілька днів підряд, тому порадившись із тренерами, вирішили приберегти сили на Осло!

В індивідуальній гонці, скоріш за все, я стартувати не буду. На рахунок змішаної естафети в Нове Место - це не забутні емоції, моя перша медаль на етапі!)

Перед стартом проскакував мандраж, на пристрілці був дуже не зручний вітер, то із одної сторони, то з другої, тому переживав, що можу не справитися із стрільбою, але все склалось вдало! На лижні старався витиснути максимум на який був спроможний на той час! Взагальному, вся четвірка відпрацювала здорово,і заслужено посіла третю сходинку!

Хотілось сказати велике ДЯКУЮ всім вам, хто вболіває за нас, ваша підтримка завжди відчутна, і завжди помагає нам! Слава Україні!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: