Дмитро Підручний: "Всю рівнину і увесь підйом біг з однією палкою"

15 березня 09:45
Переглядів: 394
Підручний

Дмитро Підручний прокоментував невдалий результат збірної України в естафетній гонці:

- На першому колі одразу після спуску в тисняві зламав палку – таке часто трапляється на перших колах. Але, на жаль, поруч нікого з тренерів не було, і я всю рівнину і увесь підйом біг з однією палкою, а це 300, чи навіть 400 метрів. Звісно, за цей час мене не лише всі обійшли, а навіть почали відриватись. Тому і на першому, і на другому колах я намагався наздоганяти суперників. А ось на завершальному – просто, як в нас кажуть, «вирубило». Ноги просто не переступали – ледве добіг до фінішу. Також відзначив би складну трасу: фактично лід був вкритий снігом. По такому покриттю ноги постійно напружені, і немає можливості дати їм розслабитись. А стрільбою сьогодні задоволений – вийшов не найгірший варіант. Промах на стійці – то чисто мій: трохи поквапився. Та й навіть з додатковим патроном, судячи по часу стрільби, відпрацював непогано.

Щодо виступу команди, я думав, що то лише я так багато програв ногами, але аналіз гонки показує, що програвали всі – хтось більше, хтось менше… Зараз говорити про причини зарано, потрібен більш детальний аналіз. Хоча я зараз не можу сказати, нібито лижі погано працювали. Принаймні зі спуску я не помічав, щоб мене хтось накочував. Але за шістку сьогодні боротись було б важко – суперники були сильними і результати – досить щільними. На жаль, до хорошої стрільби не вийшло додати функціональну готовність.

Пік форми? Напевне, можна погодитись, що оптимальною форму назвати складно. Але зараз важко сказати, чи то ми не змогли вийти на пік, чи промахнулись з ним. Перед стартом нібито виходиш – самопочуття хороше, готовий боротись. А фактично одразу після старту – пробігаєш, і відчуваєш, що вже немає сил рухатись так, як ти спроможний. Фактично з усієї команди добрий рівень форми лише у Сергія Семенова, а він трохи перехворів в Білорусі і в певні дні виконував дещо іншу роботу. В будь-якому випадку, це – тема для аналізу з тренерами вже по завершенні сезону.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: