Дмитро Підручний: "Занадто хотів показати хороший результат"

06 лютого 11:23
Переглядів: 1741
підручний

Один з лідерів біатлонної збірної України Дмитро Підручний прокоментував для нас свій виступ на чемпіонаті Європи в Отепяя.

Дмитро, який виграв срібну медаль у складі естафетної четвірки, залишився без нагород у двох особистих гонках. Він фінішував з 11 результатом в спринті, допустивши два промахи, опустився на 24 місце в гонці переслідування (9 промахів) і пропустив індивідуальну гонку, в якій був другим Сергій Семенов.

За словами Підручного, він сам, незважаючи на хороше самопочуття, відмовився бігти 20ку:

«Останній етап перед чемпіонатом Європи, в Антхольці, пройшов досить непогано, особливо в плані ходу на лижні. Хоча зі стрільбою виникли деякі неполадки. Перед етапом в Антхольці ми провели відмінний збір, тому відчував я себе добре.

Індивідуальну гонку на чемпіонаті Європи я відмовився бігти сам. Хотів краще підготуватися до спринту та іншим гонок. Та й не люблю я цю двадцятку... Чому не склалося зі стрільбою в особистих гонках? Напевно, занадто сильно хотів показати хороший результат. Можливо, перехвилювався. А в естафеті зібрав волю в кулак і зробив те, чого вчили».

Нагадаємо, що в естафеті Підручний біг останній етап і використав всього один запасний патрон на стрільбі лежачи. А в Антхольці у гонці переслідування Дмитро показав другий кращий результат у своїй кар'єрі на Кубку світу

У п'ятницю в чеському Нове Мєсто стартує сьомий етап Кубка світу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: