Дмитро Резвой: Планую подолати понад 3 000 миль в океані – у човні на веслах

19 червня 15:27
Переглядів: 213
Дмитро Резвой

Львів'янин Дмитро Резвой презентував проект власного трансатлантичного переходу на веслярському човні«Шляхом Колумба», який відбудеться наприкінці 2016 року. Львівський «Христофор Колумб» планує повторити досягнення свого батька Павла Резвого, який пройшов відстань від острова Ла Гомера (біля берегів Марокко) до острова Барбадос (біля берегів Венесуели) за 67 днів.

На перший погляд, бажання та плани львів'янина Дмитра Резвого здаються нереальними. Лише уявіть: подолати в Атлантичному океані понад 3000 миль (5550 км), зробити це самотужки та ще й на човні, де потрібно гребти веслами і мати хорошу фізичну підготовку.

Дмитро Резвой каже, що проблем з фізичною підготовкою не боїться, адже щодня йому доведеться веслувати трохи більше двох годин. Переважно львівський «Колумб» йтиме за течією, а відтак, фізична витривалітсь йому знадобиться в хіба що окремих випадках.

Готуватися до свого героїчного вчинку Дмитро розпочав уже зараз. Аби повторити шлях батька, він власноруч збудує човен, який разом зі своїм господарем зробить трансатлантичний перехід. Оскільки батько Дмитра Резвого у доволі солідному віці подолав цю відстань за 67 днів, Дмитро сподівається припускає, що його фізична форма дозволить йому подолати цю дистанцію дещо раніше.

Екіпаж львів'янина будемінімальним – Дмитро планує пройти цю дистанцію самотужки. З собою бере 200 літрів прісної води, опріснювач, радіо, пристрій стеження, телефон, кейс для документів, сонячні панелі, їжу та інші речі. З їжею, каже, проблем особливих не буде, оскільки вона буде доволі специфічною. Опріснювач вироблятиме 3 літри прісної води на годину. З собою бере чимало аудіокнижок та музику. Мандрівник каже, що не забуватиме і про рибалку. Головна мета поїздки – побачити навколишній світ та вписати своє ім'я в історію людей, які здійснили серйозні океанські переходи.

Дмитро Резвой впевнений, що вдасться подолати дистанцію до кінця і кнопкуSOSнатискати не доведеться. «Різні випадки можуть статися на вулиці у місті, не говорячи уже про те, що може статися в океані. Теоретично мене може і акула з'їсти (сміється). Найголовніше те, що знатиму усі характеристики човна. Тоді ти знатимеш, що робити у тій чи іншій ситуації».

«Для цього переходу будуватиму човен власної конструкції, і в цьому мені дуже допомагає досвід батька Павла Резвого, за плечима якого вже переходи через два океани - Атлантичний та Індійський, - зізнається Дмитро. – З таким наставником у мене немає сумнівів в успішності усього проекту». 

Інціативою Дмитра вже зацікавилося «TheOceanRowingSociety» (ORS) – «Товариство океанських веслярів» , та суднобудівна компанія, на верфях якої закладений човен Дмитра. Це не дивно, адже сімейне захоплення Резвих набуло неабиякого розголосу у Великій Британії та світі. Один з найвпливовіших журналістів для мандрівників «Explorers Web» двічі називав батька Дмитра (Павла Резвого) людиною року, «Книга рекордів Гіннеса» також його двічі називала рекордсменом.

«Тоді, - згадує Дмитро, - довелося робити човен для батька практично на коліні, але досвід був набутий величезний. Сподіваюся, він нам допоможе. Після Атлантики планую перехід через Тихий океан. Якщо піде все як задумано, жоден з чемпіонських рейтингів в океанському веслуванні не залишиться не побитим».

Старт своєї мандрівки Дмитро Резвой запланував на листопад наступного року не випадково. Каже, у цей період в океані найсприятливіші погодні умови, шторми трапляються рідко і жартома додав, що немає піратів. Якщо і станеться будь-яка негода чи пригода, Дмитро запевнив, що пройде усе – аби досягнути далекого фінішу уже на іншому куточку світу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: