Дмитро Сосновський: "Бажання очолити "Українських отаманів" у мене немає"

05 серпня 08:11
Переглядів: 308
сосновський

Головний тренер збірної України Дмитро Сосновський розповів про те, як український бокс намагається сісти відразу на два стільці.

- Бажання очолити «Отаманів» у мене немає. Для мене олімпійська збірна - основна. Я задаю людям в федерації, людям з «Отаманів» питання: давайте визначимося, чого ми хочемо в першу чергу - просто завоювати ліцензію і на цьому все закінчиться, або завоювати ліцензію і потім добути медаль на Олімпійських іграх?

Таких досвідчених боксерів, як Мітя Митрофанов ми ще зможемо відновити після сезону WSB до Олімпіади. Але, повертаючись з Китаю, в літаку ми згадували, як Паша Іщенко завоював ліцензію на Ігри в Лондоні рівно за чотири місяці до їх початку. Тоді в турнірі він два з п'яти боїв виграв за явною перевагою, в тому числі і у багаторазового чемпіона і призера світових і європейських першостей Гожана. А вже на Олімпіаді Паша опинився в самісінькій ямі ... І програв американцеві перший же бій.

А це WSB... Тут вирішують свої «шкурні» питання за зарплати в доларовому еквіваленті. У попередньому сезоні вони забрали до себе 12 чемпіонів України. І як вони виступили? У тому числі і надії наші - Митрофанов, Плевако, Іщенко, Ганзуля, - де всі вони були? Тільки зараз я їх привожу в почуття, проводячи збори. А класти собі в кишеню кожен місяць по 2-3 тис доларів, а потім, коли все провалилося, просити: «Дмитро Дмитрович, допоможіть, порадьте!» - це не є вихід з положення.

Зараз вистачає федерацій, які планомірно готують свої команди на олімпійський турнір. Ось прийде час, і ми побачимо, де будуть вони, а де опиняться ці «веесбовці».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: