Дмитро СОСНОВСЬКИЙ: "Поразка Отаманів 5:0 - це просто беззаконня"

24 лютого 09:12
Переглядів: 509
сосновський

Український тренер розкритикував роботу рефері в матчі проти російської команди

«Для чого організовувати такі проекти, якщо в них панує суддівське свавілля і ніхто ні за що не відповідає? - Обурювався головний тренер збірної України з боксу Дмитро Сосновський після скандальної виїзної поразки «Отаманів» російській команді з рахунком 0:5. - Гаразд, Олег Зубенко (69 кг) та Ігор Шевадзуцькій (понад 91 кг) поступилися. Але Олександр Хижняк (81 кг) і один з найсильніших у світі у вазі до 52 кг Азат Усеналієв, на мою думку, однозначно виграли свої бої.

Та й Паша Іщенко (60 кг), навіть враховуючи, що билися в гостях, взяв три раунди з п'яти і був явно ближче до перемоги, ніж його російський візаві. Але ставити 5:0 - це просто беззаконня. Навіть самі російські боксери були збентежені сухим рахунком, і такі перемоги їм нічого корисного не дадуть».

Емоційний виступ досвідчений наставник резюмував, нарікаючи на напружений графік боїв Всесвітньої серії боксу, коли матчі проводяться щотижня: «Скажімо, нашому молодому лідеру Хижняку важко виступати без замін. І, подивіться, кубинці виграють вже не 5:0, а 4:1, і перемоги у них стали не такими переконливими».

Незважаючи на суботню невдачу, «Українські отамани» залишилися на другому місці групи з восьми команд. Маючи чотири перемоги і дві поразки, наші хлопці поступаються лише беззастережним лідерам групи А - «Кубинським приборкувачам», які виграли всі шість дуелей. До речі, саме з багаторічними законодавцями мод в любительському боксі «Отамани» і проведуть наступний матч. У найближчу п'ятницю вони прийматимуть кубинців в Києві.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: