"Дніпро-Азот" - "Політехніка-Галичина". Пора!

14 грудня 07:50
Переглядів: 233
Політехніка Шемосюк

Баскетбол. Суперліга України

14 грудня. 15:00. Дніпродзержинськ. Палац тенісу

"Дніпро-Азот" (Дніпродзержинськ) - "Політехніка-Галичина" (Львів)

Після невиразної гри в Дніпропетровську пора показувати зуби. Знаю, це не надто патріотично, але скажу прямо: якщо не перемагати "Азот", то так можна і залишитись зі спогадами про ту самотню звитягу першого кола до кінця сезону.

Зараз майже усі суперники на дві голови сильніші за "Політехніку". Дніпродзержинці ж - більш реалістичний суперник, аби боротись із ним. Ця команда має три перемоги (дві - над "Говерлою", одну - над "Києвом"). Також тут грають два легіонери - центровий Кріс Фергюсон (9 очок, 8 підбирань, РЕ - 16) та захисник Юджин Харріс (16 очок, 6 передач, РЕ - 14). В наш час дозволити собі американців у складі - розкіш. Найкращим українцем (чи узагалі найкращим) в "Азоті" є Владислав Кондратьєв - (14 очок, 6 підбирань, РЕ - 16). Ще один цікавий гравець - Богдан Байда. Він закидає 40% триочкових (причому якщо брати до уваги лише лівий бік майданчика, то тут він закидає більше половини кидків!).

У останніх сімнадцяти матчах проти "Азота" "Політехніка" перемогла тринадцять разів. Було так і минулого разу у Львові. Але нема багато надій, що успіх повториться. Тобто надії є, але їх не дуже багато у світлі фактів. Склад у господарів об'єктивно кращий, що дозволило бодай тричі виграти. Та й на тренерському мостику в наших суперників нема людини, яка б радо спекалась тієї посади. В нас же, вважаю, головна проблема не стільки в складі, скільки в командному дусі та тренерській позиції. На початку сезону не було досвідченого коуча, так тепер немає коуча з достатньою мотивацією. Він же не звільнить себе! Та й змінити наче нема ким...

"Азот" за багатьма статистичними показниками пасе задніх. Але "Політехніка" все ж гірша. Ось за влучаннями ближніх різниця така: 46% проти 40%. Або показник ефективності: 76 проти 65. Та й втрат у нас трішки більше: 15 проти 18.

Сумно визнавати, але, мабуть, тільки у Львові вірять в "Політехніку". Ну то хай і не вірять! Ситуація не надто позитивна, але, повторюсь, такого шансу на перемогу найближчим часом не буде. За нього треба хапатись.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: