"Дніпро" Черкаси - "Скала" 4:1 - матч втрачених моментів

29 вересня 14:58
Переглядів: 129
скала шахтар

28 вересня«Скала» провела другий поспіль виїзний поєдинок. Цього разу суперником «Малиново-зелених» була друга команда першості – «Черкаський Дніпро». Цим матчем команди відкривали для себе друге коло сезону 2013/2014 років.

«Черкаський Дніпро» (Черкаси) – «Скала» (Стрий) – 4:1 (1:0)

28 вересня 2014 р. 17 год. м. Черкаси. Стадіон КП «Центральний». 22 градуси. 1250 глядачів.  Арбітр – Олександр Дєдов (Сімферополь). Асистенти арбітра – Олександр Беркут (Сімферополь) та Петро Котубей (Закарпатська обл.). 4-й арбітр: Юрій Фощій (Черкаси). Спостерігач арбітражу: Микола Васюта  (Рівне).

«Скала»: 92. Роман Данкович-к., 15. Петро Стасюк, 3. Роман Подоляк, 5. Тарас Максимович (99. Володимир Пришнівський, 70), 2. Ігор Антонів (8. Станіслав Катана, 62), 10. Владислав Клименко, 23. Михайло Березовий, 7.  Дмитро Скакун (11. Ігор Балух, 80), 14. Василь Цюцюра, 93. Назар Кміть (9. Віталій Лазаренко, 46), 49. Андрій Кохман (6. Роман Ботвинник, 55).

Головний тренер – Василь Малик.

Голи: Олександр Батальський (7, 52), Олег Кошка (62), Роман Дацюк (84) – Дмитро Скакун (76).

Попередження: Олександр Батальський (26), Юрій Бушман (31) – Роман Ботвинник (67).

Звітний поєдинок став десятим для обох команд. Ось статистика попередніх протистоянь:

«СКАЛА» - «ЧЕРКАСЬКИЙ ДНІПРО» / «СЛАВУТИЧ»

2014/2015

До недільного матчу суперників розділяло лише два очки: «Черкаський Дніпро» йшов другим з 17-ма пунктами, а стрияни перебували на четвертій позиції, маючи на два очки менше. Команда Василя Малика знаходилася лише в одному балі від зони перехідних матчів за місце у Першій лізі. Тому звітна гра мала дуже важливе значення з турнірної точки зору і, безперечно, поряд з двобоєм «Оболонь-Бровар» (Київ) – «Кремінь» (Кременчук), була центральною у турі. Фаворитом виглядали господарі, які ще жодного разу не поступалися на своєму полі стриянам та виграли чотири матчі з п’яти при різниці забитих і пропущених м’ячів 3:15. Проте у минулорічному чемпіонаті саме у Черкасах Василь Малик здобув своє перше очко, після того як він очолив стрийську команду. Тоді команди розійшлися миром – 0:0. А матч першого кола сезону 2014/2015 років був за «Скалою», яка завдяки голу Дмитра Скакуна на 6-й хвилині, перемогла черкащан – 1:0. До речі, одразу після тої гри керівництво черкаського клубу звільнило з посади тодішнього головного тренера Юрія Бакалова і призначило на цю посаду Ігоря Столовицького.

Матч розпочався для стриян невдало. Вже на 7-й хвилині, після позиційної помилки нашого захисника і подальшого прострілу, Олександр Батальський розстріляв ворота «Скали». Забив він і вдруге: на 52-й хвилині після подачі з кутового головою. Як бачимо, забивав один з найкращих бомбардирів нинішньої першості на сьомій хвилині кожного з таймів.

«Скала» також у першому таймі мала одну нагоду, щоб вразити ворота господарів. Василь Цюцюра вивів на ударну позицію Романа Подоляка, який підключився до атаки, однак у вирішальний момент захисник черкащан встиг заблокувати удар.

Третє взяття воріт Романа Данковича відбулося на 62-й хвилині після контратаки. А перед цим «малиново-зелені» мали дві непогані нагоди скоротити рахунок, але спочатку Віталій Лазаренко, який вийшов віч-на-віч, а потім – Роман Ботвинник, цим не скористалися. Коли рахунок вже був розгромним, стриянам вдалося провести гол-престижу. На 78-й хвилині, як і в матчі першого кола, знову відзначився Дмитро Скакун, який реалізував свій фірмовий штрафний удар, призначений за фол на Цюцюрі. Потім ще була одна змарнована нагода у Лазаренка. Не забиваєш ти – забивають тобі.  Наприкінці зустрічі ще один гравець ланки нападу «Черкаського Дніпра» Роман Дацюк, як і у випадку з третім голом, після контратаки, встановив остаточний рахунок зустрічі.

До честі стриян, вони грали до кінця. Вже на останніх хвилинах, вийшовши сам-на-сам з воротарем, схибив Ігор Балух. А удар Володимира Пришнівського прийняла на себе стійка.

Як бачимо, «Скала» моменти мала, але на відміну від суперника, своїми нагодами не скористалася…

Тепер з нетерпінням очікуватимемо наступний поєдинок у рамках національної першості серед команд другої ліги, у якому «Скала» вдома, 5 жовтня, прийматиме «Реал Фарму», який у матчі 10-го туру у Новій Каховці уникнув поразки лише в компенсований час.