"Дніпро" (Дніпропетровськ) – "Карпати" (Львів). Черговий іспит львів’ян

30 серпня 14:58
Переглядів: 464
Дніпро - Карпати

«Дніпро» (Дніпропетровськ) – «Карпати» (Львів). 30 серпня 2015 р. 19:30. Дніпропетровськ. стадіон «Дніпро-Арена». Арбітр – Анатолій Абдула (Харків).

Складний виїзд львівської команди до Дніпропетровська нічого доброго не віщує карпатцям. Зваживши на втрату шести очок в минулому сезоні та нинішній підірваний авторитет колективу Мирона Маркевича, шанси «Дніпра» - значно більші. Так, «Карпати» рідко досягали успіху на берегах Дніпра. Але шокова терапія з травня 2014 року (1:4) пам’ятна у кожному прихильнику з домів «синьо-білих» та «зелено-білих». Але тоді «Дніпром» керував іспанець Хуанде Рамос. Тепер земляк з Винник. Перші воліють про це не говорити, другі навпаки готові вписати цей результат золотими літерами до клубної біографії. Тому цей поєдинок викликає підвищену увагу в усіх вболівальників нашої великої України.

Хлопці Маркевича поки що поступаються гравцям Йовічевіча місцем у турнірній таблиці. Але відставання в одне очко, це, як мале пиво у літню спеку. Що розумно прокоментував оборонець львівської команди Володимир Костевич: «Дивитись зараз, хто вище, а хто нижче завчасно. «Дніпро» - завжди «Дніпро», а рейтинги команд змінюється після кожного туру».

Статистика вказує, що фаворитом залишаються все ж «сині», які в останніх восьми матчах, досягли над карпатцями аж 7 перемог. Повинна додати впевненості учаснику Ліги Європи і яскрава перемога досягнута в Одесі над донецьким «Шахтарем» (2:0). Та й у кубку щастя на останніх хвилинах посміхнулось дніпрянам. Чого не сказати про «Карпати», які проковтнули гірку мікстуру в Києві від динамівців – 0:3, а в Кіровограді поступились у майстерності виконання одинадцятиметрових ударів, молодшим колегам.

Львів’яни проходять чергове випробування авторитетним українським клубом. Іґор Йовічевіч не може розраховувати на Романа Підківку, Вадима Страшкевича і Артура Новотрясова. Ці футболісти травмовані і навіть не поїхали в Дніпропетровськ. Єдина тренерська втіха, можливо отримає у колективне розпорядження Пучковського, який одужав і рветься у гру. А з молодіжного складу мають шанс зіграти Олег Мозіль (воротар), Володимир Сениця і Василь Кравець (захисники), Назар Вербний і Олексій Гуцуляк (півзахисники).

Мирон Маркевич, незважаючи на тимчасові негаразди (відійшли Коноплянка, Канкава і Калініч), все ж «збере» свою команду. Ведуться розмови, що у чемпіонаті України може дебютувати костариканець Руїс, а в «Дніпрі» вперше засвітитись бразильський українець Едмар.

На стороні «Карпат» залишається завзяття, а на боці «Дніпра» традиційний досвід. І що ще цікавого. Артем Федецькмй, виступаючи за «Дніпро», здається, ще не забивав «Карпатам»? Ну то й добре!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: