"Дніпро" - "Говерла". Повторити перше коло

14 грудня 09:44
Переглядів: 233
говерла

Баскетбол. Суперліга України

14 грудня. 14:00. Дніпропетровськ. ДЮСШ №5

"Дніпро" (Дніпропетровськ) - "Говерла" (Івано-Франківськ)

Ні, "Говерла" далеко не безнадійна. Але, якщо "Миколаїв" не зніметься зі змагань, претендувати на плей-оф буде вкрай важко. Не тягне цьогорічна команда Мурзіна на восьме місце. Позавчора була поразка від "Дніпро-Азота", сьогодні ж буде гра проти "Дніпра".

Проти підопічних Хомічуса грати завжди важко. Попри це, "Говерла" в першому колі перемогла їх. І "Азоту" теж програла... Малюймо паралелі! Сміюсь, звісно. Вдруге обіграти дніпрян буде важко, адже ті в минулому матчі не проявили надзусиль з "Політехнікою" і мають бути свіжішими.

"Дніпро", говорячи про статистику, закидає трішки більше (74 очки проти 70 у "Говерли"). Також господарі сьогоднішнього матчу роблять на чотири підбирання більше, та на 5% краще виконують триочкові кидки. Проте "Говерла"на 7% краще реалізовує штрафні. А за ефективністю бере гору знову "Дніпро": 91 на 81.

Кращий бомбардир господарів Тимофеєнко закидає 13 очок за гру. Меккі МакНайт його переважає, маючи показник 15 очок. Втім, Тимофеєнко має великий рейтинг ефективності - 21. В "Говерли" за цим показником кращим є Рікардо Глен - 16. І, насамкінець, про підбирання. Ви вгадали, тут також на першому місці Станіслав Тимофеєнко: 9 підбирань. У Глена їх 7.

Одне слово, перемогти буде важко. Не пішов сезон у франківців. Багато недоброго кажуть про склад команди, а зокрема про легіонерів. Обзивають їх стрітболістами. Часи сильних легіонерів минули, тому треба витискати результат з того, що є. Пан Мурзін хороший тренер, але ключів до команди сьогодні знайти не може...

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: