"Дніпро" - "Карпати" 2:3. Післяматчева прес-конференція Дмитра Михайленка

15 травня 09:07
Переглядів: 200
Михайленко

В.о. головного тренера «Дніпра» Дмитро Михайленко поділився враженням від гри з "Карпатами".

- Коли команда за 7 хвилин забиває два м'ячі, а потім за 7 хвилин пропускає три, про що це може говорити?

- Не знаю, про що це може говорити. Почуття важкі зараз, стан не дуже радісний. Напевно, це говорить про втрату концентрації, хоча був найважливіший момент гри - залишалося 30 хвилин до кінця. Противник не знав, як підійти до воріт за рахунок комбінаційної гри. Стали використовувати довгі передачі, і позначилася наша слабка гра головою у штрафному. Це було видно протягом усього сезону, і це знайшло підтвердження сьогодні в критичний момент, коли ми пропустили три м'ячі. Було два стандарти і одна довга передача, тому, напевно, можна говорити про втрату концентрації.

- У вас і у Андрія Русола була обнадійлива риторика. Скажіть, де буде "Дніпро"?

- Поки мені нічого відповісти. Ми дали один одному обіцянку чесно відпрацювати три останні гри. Нехай сьогодні результат не зовсім хороший для нас, є ще три гри, і потрібно постаратися набрати в них максимум очок. Зокрема, виграти останній матч у нас вдома.

- Коли "Дніпру" забивали другий гол, м'яч повільно опускався на голову людині, яка і відзначилася. Можна розібрати цей епізод? Хто повинен був зіграти проти цього футболіста?

- У нас є люди, які відповідають за найнебезпечніших гравців супротивника. Пішла передача, Адамюк у високому стрибку перевів м'яч на дальню штангу, звідки Грисьо в дотик повернув його у воротарський. А там, здається, через ще один дотик Нестеров забив м'яч. Це найнебезпечніша ситуація: коли м'яч не з прямого удару летить комусь на голову, а ще залишається в грі через рикошет або якийсь розіграш. У таких моментах найчастіше втрачають гравця. Так, за нього повинен був відповідати гравець, але момент був дуже динамічний. Звичайно, вина конкретного гравця є, але ми втратили контроль над грою, і нам потрібно було зосереджено діяти в цих моментах.

- Якщо не прив'язуватися до результату. Сьогодні прийшов уболівальник, і вийшла класна атмосфера. Як вважаєте, люди прийшли на дербі аутсайдерів чи підтримати свою команду?

- Думаю, це ніяк не пов'язано з дербі. Команда останніми результатами заслужила, щоб прийшов уболівальник. Думаю, уболівальник отримав задоволення від гри, але не від результату. Ми цим сильно розчаровані. Але прибираючи за дужки ці м'ячі, які, можливо, не витікали з сценарію гри, команда провела матч на хорошому рівні. Хлопці віддали всі сили, і атмосфера в роздягальні зараз дуже сумна. Хлопці розчаровані. Тому наше завдання - підняти емоційний фон. Зрозуміло, що у нас молода команда, і наша задача - зберегти цих хлопців, бо з них може вийти в найближчому майбутньому хороша команда.

- Тренер «Карпат» сказав, що відреагував на пропущені м'ячі введенням в опорну зону людини, який змінив ситуацію. Ви свої заміни зробили трохи пізніше. Чи не шкодуєте про це?

- Голи у наші ворота прийшли не в результаті замін, а після стандартних положень. У нас же була вимушена заміна Чеберко, який попросив заміну через проблеми з диханням. І потім вже була наша реакція на результат, який змінився швидко. Нам не було сенсу реагувати на щось, тому що гра давалася. Противник не міг щось створити біля наших воріт, тому не було сенсу шукати від хорошої гри кращу. Розуміли, що все буде вирішуватися наприкінці. Інший момент: у нас в запасі були і зовсім юні хлопці, для яких ігри такого напруження є занадто сильним випробуванням. Ми не можемо змінювати людей по позиціях. Номінальний захисник Влад у нас проводить кінець сезону на позиції під нападниками. Ми випустили другого нападника, залишилися грати з одним захисником Лопирьонком проти Гладкого - намагалися врятувати гру. Ми теж відреагували, але результату це не принесло.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: