"Дніпро" - "Карпати" 2:3. Післяматчева прес-конференція Олега Дулуба

14 травня 23:33
Переглядів: 192
дулуб

Головний тренер "Карпат" Олег Дулуб підвів підсумок матчу з "Дніпром" в 29-му турі Ліги Парі-Матч

- Перший тайм був досить непоганим за змістом, по контролю м'яча - і ця п'ятихвилинка ... Я приймаю це на себе. Не встигли трохи перебудуватися, щоб взяти під контроль опорну зону. Почали програвати 0:2. Парадокс полягає в тому, що, починаючи з лютого, на кожному тренуванні ми приділяємо велику увагу стандартним положенням. І спрацювали вони в найпотрібніший час.

- "Дніпро" вів 2:0, ви відреагували двома замінами - і матч перевернувся. Це був ключовий момент?

- Коли ми йшли в роздягальню, я порадився з тренерським штабом, і прийшло чітке розуміння, що потрібно перебудовуватися на гру в два опорних. Єдине, я думав, що це станеться хвилин через 10. А за цей час якраз ми пропустили два м'ячі. З виходом Чачуа в опорну зону ми забрали м'яч під контроль, і за рахунок агресивної зустрічі суперника вгорі заробили стандарти, з яких забивали.

- У першому таймі у "Дніпра" був ряд моментів. У перерві ви акцентували увагу на необхідності посилити оборону?

- Ні, на другий тайм ми акцентували увагу на гру в атаці. Проблема, яка була в центральній зоні, виникала через те, що Кочергін заходив в середину, і опорні півзахисники не розбирається, що з ним робити. Це і привело до першого взяття наших воріт. Підказав, але чекав, щоб після 10 хвилин перебудуватися в два опорних, щоб остаточно забрати м'яч під контроль.

- Сьогодні в заявці не було Артема Філімонова. Що з ним?

- Без коментарів.

- На минулій грі ви сказали, що основне завдання, яке стоїть перед вами - зберегти місце в Прем'єр-лізі. Ви його зберегли...

- Мабуть, я неправильно висловився. Переді мною таке завдання ніхто не ставив. Але коли приходиш в команду, яка йде на останньому місці з нулем очок і відставанням 8 очок від передостаннього, природно, перше бажання - піти звідти. Коли, здається, ми обіграли "Волинь", я сказав: "Нарешті-то, ми пішли з цього проклятого останнього місця". Мені дуже подобається атакуючий футбол, але довелося наступити на горло власній пісні, щоб почати набирати очки, щоб піти з останнього місця, з передостаннього, щоб зробити якийсь заділ. Тому що тиск, який відчувають гравці, перебуваючи в зоні вильоту, непорівняти з тиском, коли рухаєшся у верхній частині таблиці. Тут же ходіння по лезу бритви. Тиск відчувається кожен день на тренуваннях. Це неймовірно. Для мене це - колосальний досвід, адже, працюючи в Білорусі, я вирішував завдання просування вгору по турнірній таблиці. Тому я собі поставив за мету - піднятися з останніх місць. Це особисто моя задача, а не керівництва.

- Яким ваш президент бачить формат наступного чемпіонату?

- Я можу висловити свою думку. 12 команд для України - дуже мало. Повинно бути 16 мінімум. Як проміжний етап можна розширити лігу хоча б до 13-14 команд. Розподіл на шістки, плей-офф - простіше вже грати в три кола по 11 матчів. 33 матчі зіграти, провівши сліпу жеребкування - це буде більш спортивний принцип. У Білорусії ми з цим стикалися: був поділ на шістки, плей-офф, три кола, - але зараз повернулися до 16-ти командам. Населення України в 4,5 рази більше. Коли скорочується ліга з 16 до 12-ти команд, йдуть, скоріше, регіональні команди, а не з Києва або Київської області. Не думаю, що український футбол виграв від того, що "Волинь" втратила місце в лізі. Справа не в бюджетах. Футбол - соціальний проект. Це моя особиста думка. Футбол - це спорт №1.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: