"Дніпро" - "Політехніка-Галичина" 74:52. Надія - на неділю

12 грудня 21:50
Переглядів: 317
Орленко Політехніка

Баскетбол. Суперліга України

12 грудня. 19:00. Дніпропетровськ. ДЮСШ №5

БК "Дніпро" (Дніпропетровськ) - БК "Політехніка-Галичина" (Львів) 74:52

(19:14, 22:14, 10:9, 23:15)

"Днепр зарабатывает победу очередную..." - спокійним, ледь не байдужим голосом говорив коментатор матчу "Дніпро" - "Політехніка". Так, наче коментував риболовлю. А що ж тут інакше сказати, коли гості зовсім не загрожували місцевій команді і віддали перемогу ще у старті?..

Коротше кажучи, дивитись то все було сумно. Старт 12:0 цього разу вже сприймався як традиція, як обов'язкова програма. Аби "Політехніка" потім мала що доблесно відігравати. Після того, як "Дніпро" накидав купу м'ячів, "Політехніка" згадала, що ж навколо коїться і вирішила набирати перші очки ефектно. Спочатку Доленко не забив данк, але Давидюк у одній з наступних атак цю помилку виправив і звично повисів на кільці. Дивно, але знову повторилось те, що й у попередніх іграх: суперник дав відіграти різницю в рахунку. Або підопічні Хомічуса банально розслабились, або захист львів'ян (а він був кращим, ніж атака) діяв настільки ефективно. Перша десятихвилинка завершилась з рахунком 19:14.

Триматись і не відпускати суперника в рахунку вдавалось недовго - вже через п'ять хвилин "Дніпро" мало перевагу в чотирнадцять очок. І, буду чесним, далі надія на перемогу взяла таксі і поїхала додому. Після великої перерви рахунок ставав страшнішим і страшнішим. "-10" на третій хвилині третьої чверті ще були казкою, адже потім перевага господарів сягнула 29 очок. Якщо спробувати це описати... От наче приїхала команда Вищої ліги на якийсь товариський матч. Боролись, але побороти себе, не кажучи вже про суперника, не змогли.

Якось болить це все. Рідна команда безнадійно на дні, як останні краплі у гранчаку. Суперліга стала зовсім іншою, її привабливість зникає (також можуть почати зникати команди - ось, "Миколаїв" не виїхав на свою календарну гру і не має коштів, аби грати далі). От і виходять такі звіти з матчів, наскрізь сумні. Може, "Азот" післязавтра подарує хороший настрій (у "Говерли" вони сьогодні виграли)?

Кілька слів про цікаву статистику

  • Політехніка" закинула 29% ближніх м'ячів та 29% - дальніх. У "Дніпра" ці показники становлять 38% та 37%.
  • Найбільше часу в "Дніпра" зіграв екс-"політех" Ревзін - трішки більше 30 хвилин. Практично такий же показник у нашого Шемосюка.
  • Антон Давидюк закинув 2 ближніх кидки з 11. Однак завдяки триочковим (2 з 3) та штрафним (2 з 2) він став кращим у команді - 12 очок.
  • Кращий показник за закинутими кидками з гри у "Політехніці" має Тихонов (4 з 10, тобто 40%).


Командна статистика

Ближні кидки: 18/48 - 14/49

Триочкові: 11/30 - 5/17

Штрафні: 5/7 - 9/12

Підбирання: 53 - 42

Фоли: 19 - 16

Втрати: 14 - 14

Перехоплення: 8 - 5

Блокшоти: 10 - 1

Рейтинг ефективності: 103 - 53

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: