"Дніпро" програв "Сент-Етьєну" у матчі групового етапу Ліги Європи

06 листопада 08:45
Переглядів: 152
Дніпро

Вчора, 5 листопада, наприкінці доби дніпропетровський «Дніпро» у гостях з рахунком 0:3 програв французькому «Сент-Етьєну» в матчі 4-го туру групового етапу футбольної Ліги Європи УЄФА сезону-2015/2016.

«Сент-Етьєн» (Франція) – «Дніпро» (Дніпропетровськ, Україна) – 3:0 (1:0)

5 листопада. Початок – 22:05. Сент-Етьєн. Стадіон Жоффруа Гішар

Арбітр: Маттіас Ґестраніус

Асистенти: Ян-Петер Аравірта, Мікко Алакаре

Четвертий арбітр: Юкка Гонканен

Додаткові асистенти: Антті Мунукка, Денніс Антамо (усі – Фінляндія)

«Сент-Етьєн»: 16. Рюффьє, 19. Погба, 29. Клер, 32. Ассу-Екотто, 5. Пажо (6. Клеман, 70), 11. Ейсерік (8. Корньє, 80), 18. Лемуань, 24. Перрен, 9. Ру Нолан, 22. Монне-Паке (21. Амума, 62), 27. Берич

Запасні: 30. Мулен Ж., 3. Полома, 20. Брізон, 14. Мопе

Головний тренер: Крістоф Галтьє

«Дніпро»: 71. Бойко, 12. Лео Матос, 14. Чеберячко (19. Безус, 47), 44. Федецький, 23. Дуглас, 30. Папа Гуйе, 8. Едмар, 22. Томечак (24. Лучкевич, 64), 29. Ротань, 99. Матеус, 11. Селезньов (20. Бруно Гама, 77)

Запасні: 16. Лаштувка, 36. Андерсон Піко, 6. Даніло, 7. Руіс

Головний тренер: Мирон Маркевич

Голи: 1:0 – Моне-Паке (39), 2:0 – Берич (52), 3:0 – Амума (62)

Попередження: Перен (23), Пажо (51) – Селезньов (16), Матос (17), Едмар (37), Ротань (85), Федецький (90+2)

Дніпропетровський Дніпро без шансів програв Сент-Етьєну в четвертому турі групового етапу Ліги Європи. Команда Маркевича не показала своєї гри, за що суперник покарав її трьома сухими м’ячами у ворота Дениса Бойка.

Господарі перед своїми фанами відразу взяли ініціативу в свої руки. Перший серйозний момент біля воріт Дніпра виник вже на 11-їй хвилині, але в тому епізоді Моне-Паке з класної позиції не вдалося пробити дніпропетровського голкіпера.

В першій половині тайму було дуже багато боротьби, при цьому, першим номером продовжували грати французи, які постійно шукали шляхи на ворота суперника. У Дніпра, в свою чергу, в атаці не було ні думки, ні взаємодії.

На 39-й хвилини гри Сент-Етьєн довів до логічного завершення свою перевагу. Моне-Паке обігрався з партнером перед штрафним Дніпра, увійшов до нього і без особливих перешкод з боку оборони прицільно пробив у дальній кут.

В кінці перших 45-ти після подачі з флангу відзначився Селезньов, проте рефері зафіксував у Євгена порушення правил і скасував взяття воріт. Однак, як показав повтор, «Цар» не фолив і суддя, таким чином, скасував чисте взяття воріт французів.

В другому таймі Дніпро спробував зі старту огризнутися, проте дуже швидко французи повністю деморалізували команду Маркевича. Оборона знову «наварила», залишивши Берича самого біля воріт, і той з прострільної флангової передачі провів другий гол у ворота Бойка.

Після цього гра пішла більш активно, Маркевич випустив Лучкевича, Безуса і Лео Матоса замість Селезньова, якого після одного з єдиноборств виносили з поля на ношах. Однак, награти хоча б на гол престижу українській команді сьогодні не вдалося.

А от французи забили ще й третій м’яч – Амума в штрафному пробивав, проте влучив у захисника, сам зіграв на добиванні, і розстріляв ворота Дениса Бойка. У підсумку, прикра поразка, яка значно погіршує шанси команди Маркевича на вихід до плей-оф.