"Дніпро" провело перше тренування у Винниках

21 червня 23:36
Переглядів: 259
маркевич

Перше тренування "Дніпра" на зборі у Винниках носило втягуючий характер.

Перед початком заняття Мирон Маркевич привітав підопічних, привітавши з досягненням попереднього сезону. Разом з тим він зазначив, що це - вихід на новий рівень, і нас чекають суперники вище рівнем, ніж уЛізі Європи.

Заняття розпочалося з пробіжки, після якої відбувся поділ між воротарями і польовими гравцями. Перші вирушили працювати з Валерієм Городовим, а друга виконали комплекс гімнастичних вправ під керівництвом ПавлаСіренка. 

Потім пішли кілька вправ з м'ячами, які вимагали кмітливості і вміння швидко орієнтуватися в ситуації і приймати рішення. Після тренування футболісти і тренери подякували один одному за роботу оплесками.

Відзначимо, що за заняттям дніпрян спостерігали чимало глядачів. Серед них був і телеведучий Ігор Циганик, який тепло поспілкувався з багатьма знайомими футболістами і тренерами. Основну ж частину спостерігачів склали вихованці місцевої футбольної школи. 

Вони з захопленням дивилися за кожною дією гравців "Дніпра" і з великою цікавістю розглядали залишену у бровки екіпіровку. Зрозуміло, після закінчення тренування хлопці оточили футболістів, збираючи автографи і фотографуючись - спілкування вийшло дуже позитивним. А найбільше дитячої уваги припало на частку Євгена Коноплянки.

Починаючи з сьогоднішнього дня, "Дніпро" переходить на режим дворазових тренувань.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: