"Дніпро" узяв реванш у "Говерли"

14 грудня 18:28
Переглядів: 134
Говерла
«Дніпро» узяв реванш у «Говерли» за прикру поразку в першому колі, якої зазнав на останніх секундах, пропустивши баззер-бітер Меккі Макнайта. Цього разу підопічні Вальдемараса Хомічюса, незважаючи на відсутність Олександра Мішули, захопили ініціативу ще в першій половині та довели справу до перемоги з рахунком 86-79.
 
Гравець матчу
 
Центровий «Дніпра» Владислав Коренюк не зробив нічого екстраординарного, а просто зіграв надійно та продуктивно, оформивши перший у сезоні дабл-дабл (10 очок + 14 підбирань) і відігравши важливу роль у перевазі своєї команди в боротьбі під щитами.
 
Хід гри
 
Після рівної боротьби на старті матчу «Дніпро» зусиллями передньої лінії здійснив ривок, повівши +5. Гості майже одразу ж відновили рівновагу, і тільки влучний дальній кидок Андрія Малиша наприкінці дебютної чверті дозволив дніпрянам знову вийти вперед (22-17). Упродовж другої десятихвилинки господарі паркету, маючи доволі переконливу перевагу в боротьбі за підбирання, лідирували, вирушивши на велику перерву за рахунку 44-37 на власну користь. Окрім «бігменів» у складі «Дніпра» вирізнявся Максим Закурдаєв, котрий здобув 11 очок, реалізувавши 3/4 кидків із гри та 4/4 штрафних.
 
Після великої перерви «Говерла» ледь не «посипалася», пропустивши ще один ривок від суперника, розпочатий Станіславом Тимофеєнком. До того ж снайпери дніпрян нарешті пристрілялися до кільця суперника. І хоча «ведмеді», які також нарешті освоїли периметр, щоразу поверталися в гру, розрив у рахунку на користь дніпропетровської команди не зменшувався. Тим більше, івано-франківці, як і раніше, нічого не могли вдіяти із суперником під щитами. Кінцівка матчу минула в напруженій боротьбі, нагадавши про гру першого кола, проте цього разу «Дніпро» зумів стримати суперника.
 
Статистика
 
У складі «Дніпра», крім Коренюка, ще четверо гравців продемонстрували результативну гру. Станіслав Тимофеєнко відзначився 15 очками, Максим Закурдаєв – 13 очками, Олексій Чигринов – 12 очками та 7 передачами, Павло Ревзін – 10 очками та 7 підбираннями.
 
Серед гравців «Говерли» найкращими стали Меккі Макнайт (23 очка + 7 передач), Сергій Алфьоров – 14 очок, Дмитро Липовцев – 11 очок + 6 підбирань.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: